MSI MAG27CQ alınır mı?

KarduS

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle tavsiye etmiyorum, iki adet aldım MSI Optix serisi monitörlerden hepsiburada'dan, ikisindede ölü piksel çıktı, 1 ay uğraştım. Bu modellerde kronik ölü piksel sorunu var. Istersen yabancı forumlardan araştırabilirsin. 10 kişiden 6 sında ölü piksel mevcut.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, iki adet aldım MSI Optix serisi monitörlerden hepsiburada'dan, ikisindede ölü piksel çıktı, 1 ay uğraştım. Bu modellerde kronik ölü piksel sorunu var. Istersen yabancı forumlardan araştırabilirsin. 10 kişiden 6 sında ölü piksel mevcut.
Dostum model olarak çok beğendiğim bir model. MSI da arkasında olduğunu gösteriyor. Yani en kötü garanti uğraştırır. Ama sonunda tam takır çalışır. Uygun fiyata istediğimi buldum. En kötü iade konusunda bir sıkıntı yaşayacaşımı sanmıyorum. Hepsiburada kaliteli bir firma.

Dostum model olarak çok beğendiğim bir model. MSI da arkasında olduğunu gösteriyor. Yani en kötü garanti uğraştırır. Ama sonunda tam takır çalışır. Uygun fiyata istediğimi buldum. En kötü iade konusunda bir sıkıntı yaşayacaşımı sanmıyorum. Hepsiburada kaliteli bir firma.

Evet kaliteli bir panel, VA panele sahip, dediğim gibi tek sorunu ölü piksel , ondada baya bi şanslı olmanız lazim çıkmaması için , ama olursada uzun uzun uğraşıyorsunuz tecrübelerimi paylaştım. Bundan yaklaşık 1 hafta önce konu açmıştım internet alisverislerinde yaşanan sorunlar başlığı altında hepsiburada ile ilgili ordan bakabilirsiniz. Is mahkemeye kadar uzayacaktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı