MSI MAG322CQR vs ASUS XG32VQR

TursuluPasta

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki monitör arasinda kaldim. İlk basta ASUS XG32VQR gormustum fakat stok bitmis. 2 tane ilan vardi. Onlardan birinde ölü piksel varmis, biri de teşir urunu. MAG322CQR'yi gordum ve renk olarak pek bir fark olmadigini, ekstra olarak 1 ms olmasi hoşuma gitti ve bu monitörde AMD FreeSync Premium Pro var. DisplayPort ile G-Sync acabilir miyim? 3060 ile kullanacagim. Bunlardan hangisi daha iyidir?

DisplayPort ile G-Sync açabilirsiniz ama Optix serisinde ölü piksel ve bulutlanma sorunu yaşayabilirsiniz. Fiyatı çok ucuz değilse tercih etmeyin.

XG32VQR'ın 4ms olmasına pek takılmayın, ghosting daha önce iyi bir model deneyimlemediyseniz rahatsız etmez. Renk olarak 8bit dışında gayet iyi duruyor.

Dell S2721DGF, S2721DGFA modeline bakılabilir.

DisplayPort ile G-Sync açabilirsiniz ama Optix serisinde ölü piksel ve bulutlanma sorunu yaşayabilirsiniz. Fiyatı çok ucuz değilse tercih etmeyin.

XG32VQR'ın 4ms olmasına pek takılmayın, ghosting daha önce iyi bir model deneyimlemediyseniz rahatsız etmez. Renk olarak 8bit dışında gayet iyi duruyor.

Bulutlanma sorunu ne oluyor ve xg32vqr olmadigi icin msi mag322cqr sipariş ettim iade hakkim var ama monitör hala gelmedi

Peki msi olanda ghosting yaşarmiyim

Son düzenleme:
Bulutlanma sorunu ne oluyor ve xg32vqr olmadigi icin msi mag322cqr sipariş ettim iade hakkim var ama monitör hala gelmedi

Peki msi olanda ghosting yaşarmiyim
Bulutlanma görüntünün homojen olmamasıdır, bazı bölgelerin karanlık olmasıdır.

Hepsinde olmaz ama sık sık sorun yaşanıyor.
Mag 322cqr aldim özellikleri iyiydi ve piyasanin 500 lira ustune aldim sorun yasayan olmamis bi sıkıntı olursa iade hakkim var
Asus xg32vqr 2 ilan var bi tanesi teşhir ürünü digerinde olu piksel var hem bu yuzden hemde msi nin arayuzu daha iyi geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı