MSI marka ekran kartı garantisi hakkında

friedkin

Hectopat
Geçen sene sanalpazar.com sitesinden MSI GeForce GTX 1060 ekran kartı almıştım, faturasını bulamıyorum, siteye girip kimden aldığıma bakayım faturanın kopyasını isteyeyim dedim artık sanalpazar.com a girilmiyor :D MSI sitesinden destek birimine bu durumu bildirdim, kartın garantisi 3 yıl ama sorum olunca aldığınız yere başvurun dediler, pek net bir cevap vermediler, illaki forumda bu konuda bilgi sahibi olanlarınız vardır, bu MSI marka kartlarda sorun olması durumunda faturasız belgesiz, sadece seri numarasına bakarak teknik servise gönderilebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu linkten gerekli alanları doldurup bilgileri girersen garanti durumunu öğrenebilirsin.

https://tr.msi.com/page/warranty#
Buradan ilerleyemedim bir türlü, yandaki menüden gaming kartı seçiyorum daha da ileri gitmiyor.
msi türkiye ye mail gönderdim, seri numarasını da verdim ama mail gönderen şahıs ısrarla "sorun çıkarsa gönder bakarız" deyip duruyor abi seri no ya göre garanti nezaman bitiyor onu söyle diyorum aynı cevap "sorun çıkarsa gönder bakarız" ... hey allahım ya...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı