Çözüldü MSI mı almak yoksa Monster mı almak mantıklı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar hem oyun oynayabilceğim hem de tübitak projelerimi yapabileceğim bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 7.000 TL. Oynamak istedigim oyunlarda CS:GO, Zula, Bannerlord, RDR2, eğer mümkünse Grand theft Auto 5.

Çözüm
F/p açısından monster. Ayrıca paran bir Türk firmasına gitsin Monster al. Bu videoyu izlemeni öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7000 liraya alacağınız MSI dizüstü bilgisayar pek oyun odaklı bir bilgisayar olmayacaktır. Ama tabii ki marka olarak MSI kendini kanıtlamış bir marka ve daha uzun ömürlü olacaktır.

Dizüstü bilgisayarların fiyatları performanslarının yanında çok uçuk kalıyor bence, 7000TL'ye RDR2 ve diğer söylediğin gibi bir oyunları akıcı şekilde oynatabilecek çok dizüstü bilgisayar olduğunu sanmam. Masaüstüne yönelmeni öneririm.

.
ASUS'a bakacaksanız bunu alabilirsiniz ama MSI veya Monster arıyorsanız aşağıdakini alabilirsiniz:
.

Arkadaşlar hem oyun oynayabilceğim hem de tübitak projelerimi yapabileceğim bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 7.000 TL. Oynamak istedigim oyunlarda CS:GO, Zula, Bannerlord, RDR2, eğer mümkünse Grand theft Auto 5.

Monster daha ucuz oluyor diye biliyorum. Monster Abra A7 bakabilirsin. Attığım linkdeki bilgisayarın depolama birimi farklı başka modelleri var Monster'ın sitesi üzerinden bakabilirsin.

F/p açısından monster. Ayrıca paran bir Türk firmasına gitsin Monster al. Bu videoyu izlemeni öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı