MSI mı, HP Omen mi?

Soğutması olsun kasası olsun güzel modelde fiyatı pahalı biraz.
biraz da düştü. peki fiyattan bağımsız sorayım..

ideapad gaming 3 yeni kasa 12500h 165 hz ekran mı

yoksa omen 16 12500h 144 hz ekran mı ?

ikisinin ekran özellikleri önemli. hz olayına takıldığım için yazmadım. panel kalitesi, sRgb değeri , parlaklık gibi konular önemli esasen.

ayrıca hangisinin soğutması , stabil çalışması, kasa kalitesi size göre daha iyi ? yarın fiziki olarak gidip tekrar bakacağım .

Bir lenovo legion 5 pro değiller ama ne yapalım. ( legion 5 pro ekranı efsane bana göre )

Omen 16 daha iyi de. Bu bütçelerde kendi cihazımın üstüne kalite anlamında tanımıyorum ya . Tabii iki kere bazı sorunlardan ötürü IPG3 iade edince fark ediyor.

Modelime kıyasla daha sade Acer Nitro 5 . Hocam o bütçeye çıkmışken 3050TI falan almayın kesinlikle zaten Windows Lisans diye 2000-3000 öyle kitliyorlar.
haklısınız. Ben öncelikli olarak işim gereği intel işlemcili almak istiyorum. İkincisi Lenovo, Asus ve Hp tercih etmek istiyorum.

Ekran kartı tarafında 4 gb 128 bit kafi.

Haklısınız. Ben öncelikli olarak işim gereği Intel işlemcili almak istiyorum. İkincisi Lenovo, ASUS ve HP tercih etmek istiyorum.

Ekran kartı tarafında 4 GB 128 bit kafi.

Herhalde sadece bana gelen Lenovo'lar kötüydü. Marka tercihine dönerseniz 12. nesilin kalitesinden mahrum kalırsınız hocam bu bütçede. 20-26K civarında HP Victus'lar var panellerinin aşırı sallanmasından başka sorunu olmayan bir seri isterseniz onlara yönelebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…