MSI mı, HP Omen mi?

Herhalde sadece bana gelen Lenovo'lar kötüydü. Marka tercihine dönerseniz 12. nesilin kalitesinden mahrum kalırsınız hocam bu bütçede. 20-26K civarında HP Victus'lar var panellerinin aşırı sallanmasından başka sorunu olmayan bir seri isterseniz onlara yönelebilirsiniz.
yok Victus yerine Omen daha mantıklı olur.

Fiyatlamalar çok değişken ; Legion 5 pro bir tarafa, İdeapad Gaming 3 ile Omen 12500H işlemcide birbirine yaklaştığı için karşılaştırmıştım.

Sonuçta Omen ekran kalitesi ve kasasıyla Victus'tan daha iyi değil mi ?

Yok Victus yerine Omen daha mantıklı olur.

Fiyatlamalar çok değişken; Legion 5 Pro bir tarafa, Ideapad Gaming 3 ile Omen 12500H işlemcide birbirine yaklaştığı için karşılaştırmıştım.

Sonuçta Omen ekran kalitesi ve kasasıyla Victus'tan daha iyi değil mi?

Tabii daha iyi ama marka tercihine dönünce işiniz sıkıntı oluyor onu söylüyorum. Ayrıca Legion serisi Omen'in rakibi diye biliyorum ben.

Konuya biraz OMEN'ciler dadanmış gibi ama bende uzun süredir OMEN 17 kullanıcısıyım, kesinlikle MSI için marka fanboyluğu yapmaya gerek yok. Eğri oturup doğru konuşmak lazım OMEN cihazlar gerçekten premium cihazlar, gerek kasa kaliteleri, gerek tasarımları gerek ise içinde kullanılan malzemelerin kalitesi, kaç tane markanın laptopları fabrika çıkış Samsung NVME SSD ve Samsung Ram kullanır ki? Ayrıca fiyat/bütçe konusuna gelecek olursak hangi modeli düşüsünüyorsunuz bilmiyorum ancak eminim ki OMEN yüksek ihtimalle MSI'ın yanında daha fiyat/performans'dır. Gerisi tamamıyla sizin bütçenize kalmış.

Konuya biraz OMEN'ciler dadanmış gibi ama bende uzun süredir OMEN 17 kullanıcısıyım, kesinlikle MSI için marka fanboyluğu yapmaya gerek yok. Eğri oturup doğru konuşmak lazım OMEN cihazlar gerçekten premium cihazlar, gerek kasa kaliteleri, gerek tasarımları gerek ise içinde kullanılan malzemelerin kalitesi, kaç tane markanın laptopları fabrika çıkış Samsung NVME SSD ve Samsung Ram kullanır ki? Ayrıca fiyat/bütçe konusuna gelecek olursak hangi modeli düşüsünüyorsunuz bilmiyorum ancak eminim ki OMEN yüksek ihtimalle MSI'ın yanında daha fiyat/performans'dır. Gerisi tamamıyla sizin bütçenize kalmış.
fiyat / performans düşündüğümde Omen almaya ciddi sıcak bakmaya başladım.
Özellikle 12500H işlemcili modelini.

Yeni konular

Geri
Yukarı