MSI Modern 14 alınır mı?

opaquematter

Centipat

Newegg'de bu bilgisayarı gördüm ve F/P olarak çok iyi duruyor sizce alınır mı? Daha önce Newegg'den hiç sipariş vermedim gümrükte falan sıkıntı olur mu, fikri olan var mı acaba?

Daha dün bu bilgisayara bakıyordum. Mevcut kullandığım GS43VR 7RE yerine almayı düşündüğüm cihaz açıkçası. Sanırım eksik bulduğum tek noktası TB3 desteği olmaması.
İ5 10210 garip bir isimlendirme. İ3 3210 vardı diye hatırlıyorum, i3 laptopa hatayla i5 yazılmış olmasın?

Ufak bir Google araması yaparsanız işlemciyi bulabilirsiniz:

Daha dün bu bilgisayara bakıyordum. Mevcut kullandığım GS43VR 7RE yerine almayı düşündüğüm cihaz açıkçası. Sanırım eksik bulduğum tek noktası TB3 desteği olmaması.

Ufak bir Google araması yaparsanız işlemciyi bulabilirsiniz:

Buldum baktım zaten de, düzenlemeden önce yazmışsınız.
Tavsiye edilen satış fiyatı 300$ yazıyor. Bilgisayarın fiyatı baya ucuz geldi. 14 inch olduğundan olabilir.

Hocam bilgisayar güncel bir bilgisayara benziyor. MX250 ve yeni çıkmış olan 10.nesil Intel işlemci bulundurması bence gayet iyi fakat Türkiye'ye kargo ile getirtecekseniz eklenecek vergi parasını da hesaba katmayı unutmayın.

Hocam bilgisayar güncel bir bilgisayara benziyor. MX250 ve yeni çıkmış olan 10.nesil Intel işlemci bulundurması bence gayet iyi fakat Türkiye'ye kargo ile getirtecekseniz eklenecek vergi parasını da hesaba katmayı unutmayın.

Attığım linkte vergi dahil fiyatı yazıyor diye biliyorum. (VAT-Inclusive Price ₺6,229)

Başka alternatif olsa da vermesek keşke hocam ama yapacak bir şey yok :/
Arkadaşlar Newegg konusunda bir bilgisi olan yok mu acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı