MSI Modern 15 A11MU-839XTR alınır mı?

Bildiğim kadarıyla ramleri lehimli oluyor huaweilerin ayrıca işlemcisi de çok çok eski msilara göre.
Muhtemelen 2022 modeli çıkacaktır, bahsettiğim model 2021 model Matebook 13 ama kodlama için fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Zira kendisinde 2D/3D çizim ve modelleme yapıyorum, render alacağımda da masaüstü bilgisayarıma aktarıp işimi hallediyorum; zaten ultrabookların amacı "dışarıda da işinize devam edebilmenizi" sağlamaktır.

Muhtemelen 2022 modeli çıkacaktır, bahsettiğim model 2021 model Matebook 13 ama kodlama için fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Zira kendisinde 2D/3D çizim ve modelleme yapıyorum, render alacağımda da masaüstü bilgisayarıma aktarıp işimi hallediyorum; zaten ultrabookların amacı "dışarıda da işinize devam edebilmenizi" sağlamaktır.
Hocam tamam da neden kat kat daha iyisi varken alsın? 2 nesil eski işlemci var,İleride ram yükseltmesi yapmak isterse yapamayacak.

Hocam tamam da neden kat kat daha iyisi varken alsın? 2 nesil eski işlemci var. İleride ram yükseltmesi yapmak isterse yapamayacak.
Alsın demiyorum zaten bu modeli aklında bulundursun, bir önceki (R7 3700U işlemcili model) modelin yıldönümü yakın ve yeni bir işlemci ile güncelleneceğini düşünüyorum. Konu sahibi, hafif ve taşınabilir bir ürün arayışında olduğu için bahsetme gereği duydum.

Diğer konunuzda Matebook serisi için kronik sorunlu olduğu söylenmiş ve galiba Huawei modellerinden vazgeçmişsiniz, Matebook 13 AMD (R7 3700U, 16 GB RAM, 512 GB SSD) modelini incelemenizi tavsiye ederim, ki hala satışta mı bilmiyorum. Kendim de kullanmaktayım ve henüz bir sorun çıkarmadı. Şarj süresi, taşınabilirlik, ekran ve yapı kalitesi olarak gayet iyi bir cihaz.
Huawei modellerden vazgeçmemin sebebi RAM'lerin anakarta gömülü olması ve Windows lisansı ile birlikte satılmalarıydı. Olabildiğince oynamaya açık ürünleri tercih etmeye çalışıyorum. Teşekkürler tavsiyeniz için. 😊
@215556 Yanlış öğrenmişsiniz sanırım, mesajımda da yazdım zaten.
Harici ekran kartı olan modellerde tek RAM slotu var.
Eki Görüntüle 1365423
MSI Global'de de 2 slot yazıyor.
Evet, ben yanlış öğrenmişim. Şimdi tekrar inceledim, dediğiniz gibi. 14 inch olan Ryzen modeli değerlendireceğim. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı