MSI Modern 15 fan sesi

paweQ

Decapat
Daha fazla  
Laptopumun fanları cok sesli calısıyor. Yeni aldım, nasıl bu sesi azaltabilirim? Yardımcı olursanız cok sevinirim. Cunku 2 gundur arıyorum ama hiçbir şey yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop marka model nedir, soğtucu kullanıyor musunuz? Günlük kullanımda mı, yoksa oyun oynarken mi ya da farklı bir iş yaparken mi fan açıyor cihaz. Detay verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

Laptop marka model nedir, soğtucu kullanıyor musunuz? Günlük kullanımda mı, yoksa oyun oynarken mi ya da farklı bir iş yaparken mi fan açıyor cihaz. Detay verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

Bilgisayar modeli MSI Modern 15 A11MU-839xtr. Soğutucu kullanmıyorum, normal gündelik kullanımda cihaz soğukken bile açılıyor fan.

Sürücü kurulumlarını eksiksiz yaptığınıza emin misiniz? Çoğunlukla sürücü kaynaklı oluyor bu sorun.

Freedos aldıysanız işletim sistemini yükleyip internete bağladıktan sonra, Windows Update sürücü kurulumlarınıda yapmaya çalışıyor. MSI'ın kendi web sitesinden kendi güncel sürücülerini indirip kurulum yapın. Yüksek ihtimalle sorun çözülecektir.

FreeDOS aldıysanız işletim sistemini yükleyip internete bağladıktan sonra, Windows Update sürücü kurulumlarınıda yapmaya çalışıyor. MSI'ın kendi web sitesinden kendi güncel sürücülerini indirip kurulum yapın. Yüksek ihtimalle sorun çözülecektir.

Kendim kurmayı bilmediğim için bilgisayarcıya vermiştim. Windows 11 kurup sürücüleri o yükledi, ama buz gibi bilgisayardan fan sesi duymakta sinir bozucu açıkçası.

FreeDOS aldıysanız işletim sistemini yükleyip internete bağladıktan sonra, Windows Update sürücü kurulumlarınıda yapmaya çalışıyor. MSI'ın kendi web sitesinden kendi güncel sürücülerini indirip kurulum yapın. Yüksek ihtimalle sorun çözülecektir.

Şarja takınca daha da artıhyo ses bu arada onu fark ettim.

Merhaba laptopum MSI Modern 15 A11MU-839XTR ve fanı bilgisayarı açtıktan sonra cihaz ısınmasa bile sürekli çalışıyor. Fan sesi gerçekten sinir bozucu olmaya başladı çünkü bilgisayarı alalı 3 gün oldu ve ilk açtığımdan beri böyle, ne yapabilirim? Bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim, iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Sorununuz yazılım kaynaklı. Bu linkten MSI Center'ı indirip kurun. Güç profillerinden fan devrini düşürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı