MSI Modern 15 fan sesi

obscureharima

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, MSI Modern 15 modeli laptopa sahibim bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamamıştım ancak şu an laptopumda fan sesi boşta çalışırken bile ara ara böyle oluyor. Garantisine 6 ay kalmasına rağmen Online derslerden dolayı yollamak istemiyorum. Sorun ne olabilir acaba? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Fan sesi ile alakalı video: WhatsApp Video 2023-03-20 at 00.22.38

Son düzenleme:
Macun kurumustur, fanlar tozlanmistir bu da cihazin normale gore daha cabuk isinmasina dolayisiyla bostayken bile fanlarin calismasina neden olabilir. Macun yenilemesi ve toz temizliginin sorununuzu cozecegine inaniyorum.

Macun kurumustur, fanlar tozlanmistir bu da cihazin normale gore daha cabuk isinmasina dolayisiyla bostayken bile fanlarin calismasina neden olabilir? Macun yenilemesi ve toz temizliginin sorununuzu cozecegine inaniyorum.

1.5 yıl önce aldım. Aldığımdan beri bunları yapmadım ancak laptopu kendim açabileceğimi sanmıyorum bu noktada garantiye yollamak sanırım en mantıklısı ama yol üzerinde herhangi bir şekilde zarar geleceğinden de korkuyorum.

aaaa

Merhaba, MSI Modern 15 modeli laptopa sahibim bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamamıştım ancak şu an laptopumda fan sesi boşta çalışırken bile ara ara böyle oluyor. Garantisine 6 ay kalmasına rağmen Online derslerden dolayı yollamak istemiyorum. Sorun ne olabilir acaba? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Fan sesi ile alakalı video: WhatsApp Video 2023-03-20 at 00.22.38
hala çözümünü arıyorum :(

Son düzenleme:
Hocam selam. Aynı ürünün kullanıcısıyım Çözümünü bulabildiniz mi?

Hayır bulamadım kendiliğinden geçti 2 3 gün içerisinde, bu süre de kullanırken oyun falan oynamadım ama günlük kullandım da bile bu fan sesi oluyordu. Vizelerimden sonra garantiye göndereceğim. Açıkçası üründen çok memnundum bu zamana kadar bu olayla beraber 2 sorun daha yaşadım umarım garantisini kabul ederler pek sanmıyorum nedense :/

Hocam bilgisayar durduk yere boştayken ne çok az ne fazla bir fan sesine sahip.Slient'a alınca da aynı şekilde duruyor.Sanırsam normal bir durummuş fakat gerçekten rahatsız edici.Teşekkür ederim

Hocam bilgisayar durduk yere boştayken ne çok az ne fazla bir fan sesine sahip.Slient'a alınca da aynı şekilde duruyor.Sanırsam normal bir durummuş fakat gerçekten rahatsız edici.Teşekkür ederim
bende silent modda duyulmuyor fan sesi, pil modunda da aynı şekilde tabii bu modlarda oyun falan açmıyorum açınca duyuluyor ama normal kullanımda fan sesi yok.

Geri
Yukarı