MSI MPG A1000G güç kaynağı alınır mı?

MSI'ın ekstradan okula dönüş indirimleri var. Onunla beraber fiyatı daha da düşüyor. Yoksa evet ya bariz daha ucuza Hydro G Pro, bütçem varsa da PX1000G alırdım ama A1000G, Hydro G Pro'dan bile 300 TL civarı daha ucuza gelecek.
O indirimi nasıl göreceğim hocam link falan var mı

Merhaba herkes PSU kalitesini sorgulamış benim için önemli olan kalite fiyat garanti.

MSI servis point ve inventus mail yazışmalarım şu şekilde MSI listeden çıkardım sanırım tercihim FSP'den yana olacak okula dönüş kampanyası hikaye bunlar 800 TL için girilmez bu işe 2 yıl sonra cihaz garantisiz.

Merhaba bü üründe garanti kaç yıl garanti var.
Amazon.com.tr
------------------------------------------------------------------
inventus.com firmasından ürünü almak istedim bana yoladıkları mail şu sekilde.
Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Kontrol ettiğimizde, MSI Türkiye Ofisi'nin bizi kampanyaya dahil etmemiş olduğunu gördük. MSI “Okuldan Sonra” promosyonuna
Bahsi geçen ürün Penta'dan tedarik edilmiştir. Muhtemelen mağaza fark etmeksizin kanunen, önceden duyurdukları ödemeyi yapmak zorundalar ancak yine de hak kaybına uğrama riskine girmemeniz için farklı bir satıcı tercih etmenizi öneririz.

Piyasaya baktığımızda bize en yakın fiyat MediaMarkt'ta gözüküyor. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ms%C4%B1-mpg-a1000g-pc%C4%B1e5-1000w-80-gold-[…]l%C4%B1-g%C3%BC%C3%A7-kayna%C4%9F%C4%B1-siyah-1228921.html bu adresten mesafeli sözleşme ile almanız, cayma hakkınız olması adına faydalı olacaktır.
Bununla birlikte kendi piyasa araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz.

İyi günler dileriz.
Cihazların garanti süresi 2 yıl olup, cihazı satın aldıktan sonra garanti belgesinden netleştirebilirsiniz.
Alıntılanan metni gizle.

sent: monday, september 25, 2023 11:42 am.
to: [email protected]
subject garanti + kampanya.

Merhaba bü üründe garanti kaç yıl garanti var.

Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı