Elektronik MSI MPG A1000G PCI-E5 1000W geri ödeme ile 4199 TL

myasins

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
ATX 3.0'ın esprisi nedir? Bilen arkadaşlar cevaplayabilir mi, konusunu açıp da sormak istemedim başlığı görünce yanlış bir şey yapıyorsam affola.

Hemen al kısmındaki sitelerde amazon gözükmüyor. Yine de geri ödeme mevcut mu?

ATX 3.0'ın esprisi nedir? Bilen arkadaşlar cevaplayabilir mi, konusunu açıp da sormak istemedim başlığı görünce yanlış bir şey yapıyorsam affola.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen al kısmındaki sitelerde Amazon gözükmüyor. Yine de geri ödeme mevcut mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sayfanın en atl kısmına bakarsanız kampanyaya Amazontr'nin dahil olduğunu görürsünüz yani evet geri ödeme alabilirsiniz.

4.700’den satılıyordu zaten çok uzun bir süre. Yani geri ödeme ile 3.900’e geliyordu. Şu an fiyatı 300₺ artmış durumda. İlerde fiyatının daha da artacağı ve geri ödeme kampanyasının biteceği göz önünde bulundurulursa hala alınabilir.

4.700'den satılıyordu zaten çok uzun bir süre. Yani geri ödeme ile 3.900'e geliyordu. Şu an fiyatı 300₺ artmış durumda. İleride fiyatının daha da artacağı ve geri ödeme kampanyasının biteceği göz önünde bulundurulursa hala alınabilir.

Amazon'da en fazla 4899'a inmişti diye hatırlıyorum, Amazon şu yüzden önemli,bu fiyata vade farksız 6 ay taksit yapan bir tek Amazon, 6 ay sonra dolar ne olur bu ürünün fiyatı ne olur bilinmez, ama 4999TL de kalmayacağı kesin gibi, üzerine bir de 800 TL indirim kampanyasıda bitmiş olacak.

Geri
Yukarı