MSI MPG A750GF nasıl?

Fatih_123

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xfx Speedster swft Rx 6700XT Ryzen 5 5600x
Meslek
Öğrenci
MSI MPG A750GF 750W nasıl bir Psudur kronik sorunları vs var mı pişman olur muyum? Yoksa beni mutlu mu eder?
( İndirimle aldım )

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzelttiler mi bilmiyorum ama power ok sinyali yanlış alınmaz.
Düzeltilecek bir şeymi ki inşallah öyledir çünkü aldjım çünkü iade etmeme gerek kalmaz

Genelde bu tarz konuları almadan önce açmak daha doğru olur ama PSU güzel bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Güzel ama tek sıkıntısı bazen ani elektrik kesintisinde parçalara yanlış voltaj gidiyormuş bu da parçaların kısa devre yapmasına ve aşınmasına neden oluyormuş sence böyle bir şey var mı beni en çok bu durum korkutuyor onun haricinde Psu güzel galiba

Düzeltilecek bir şeymi ki inşallah öyledir çünkü aldjım çünkü iade etmeme gerek kalmaz

Güzel ama tek sıkıntısı bazen ani elektrik kesintisinde parçalara yanlış voltaj gidiyormuş bu da parçaların kısa devre yapmasına ve aşınmasına neden oluyormuş sence böyle bir şey var mı beni en çok bu durum korkutuyor onun haricinde Psu güzel galiba
Düzeltilebilecek bir şey değil. Power ok sinyali yanlış olunca ani elektrik kesintilerinde bileşenlere yanlış gerilim gider sıkıntı çıkarabilir yani.

Geri
Yukarı