MSI MPG A850GF alınır mı?

• Konuyu başlatan draqa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 514
Dönüştürücü ekran kartının kutusundan çıkmıyor mu?

Bu arada ATX 3.0 olmadığı için kasa içinde pek iyi bir görüntü olmayabilir söyleyeyim

@Andar Han @Jesus Wicked
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum tek kablo olarak geliyor. Dışarıdan fark edilemez ATX 3.0 olduğu. Videodaki kablo biraz daha sabitlenebilir çok serbest duruyor onun dışında istediğim gibi. Teşekkürler yardımlarınız için.

@Andar Han @Jesus Wicked
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum tek kablo olarak geliyor. Dışarıdan fark edilemez ATX 3.0 olduğu. Videodaki kablo biraz daha sabitlenebilir çok serbest duruyor onun dışında istediğim gibi. Teşekkürler yardımlarınız için.

Evet bu kablo ile şu mesajda attığım aynı;

Dogrudur. Ekran kartının ihtiyaç duyacağı, hem dönüştürücü hem de RGB kablo ki örnek olarak;

Amazon.com.tr

@draqa aslında kabloya ayrılan bütçe ve PSU ya da verilen işin içine katılırsa, Deep Cool PX850G beyaz da kovalanabilir.

Kablolar biraz pahalı gibi.
Bir tek burada bulabildim. Amazonda yok. Kaliteli bir PSU mudur? Piyasada çok yok gibi.

@draqa konuda geçen modellerin hepsinden iyidir. Ama bir süredir Türkiye'de yok. İkinci el sıfıra yakın ve eksiksiz bulunursa da alınabilir.
Biri 5500 e satılıyor hiç kullanılmamış yazmış ama kutusu açık. Kutusu açık ürün için bence pahalı ve 2. El ürünlere hiç güvenemiyorum. Üstüne üstlük ben 4000 TL'ye aldım zaten üstüne 2000 verip 500 TL fark ile RGB kablo kullanmış olurum. Sıfır olsa düşünebilirdim.
Tekrardan teşekkürler bu konuda baya bir bilgi sahibi oldum sayenizde. RGB kablo şimdilik almayacağım sistem tamamlanınca görünüş düzenlemesi yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı