MSI MPG B550 GAMING Plus 1200TL

550 TL civarlarına düşen bi anakart vardı, ismini benzetmiş olabilirim.
Bir B550 anakartın o fiyatlara inmesi mümkün değil. En alt seviyede MSI B550M-A PRO ve Gigabyte B550M-S2H var ki onların bile fiyatı o kadar düşmedi. B450 ile karıştırılmıştır.

550 TL civarlarına düşen bi anakart vardı, ismini benzetmiş olabilirim.
Doğru hatırlıyorsunuz. Asus B550 Plus 550 TL'ye düşmüştü Gaming Gen TR'de. Burada konusu da açılmıştı. Ama fiyat yanlış girildiğinden olmuş zatn. Siparişleri iptal etmişler bildiğim kadarıyla, birkaç kişi almış da olabilir.

Olabilir hocam, forumda görmüştüm tam hatırlayamadım. Aklımda B550 kalmış.
Doğru hatırlıyorsunuz. Gaming.gen.tr (Asus B550 Prime olabilir, modeli tam hatırlamıyorum) yanlış fiyat girmişti ama alanların bazısına da yollamıştı. İndirim köşesinde de paylaşılmıştı.
Doğru hatırlıyorsunuz. Asus B550 Plus 550 TL'ye düşmüştü Gaming Gen TR'de. Burada konusu da açılmıştı. Ama fiyat yanlış girildiğinden olmuş zatn. Siparişleri iptal etmişler.
Aynı anda yazmışız. Bazı kişilerin siparişi yollanmıştı hocam.

Doğru hatırlıyorsunuz. Gaming.gen.tr (Asus B550 Prime olabilir, modeli tam hatırlamıyorum) yanlış fiyat girmişti ama alanların bazısına da yollamıştı. İndirim köşesinde de paylaşılmıştı.

Aynı anda yazmışız. Bazı kişilerin siparişi yollanmıştı hocam.
Konuyu görmüştüm, ilk defa almamaya karar vermiştim :)

B550 Gaming Plus kampanyaları ( Steam 200 TL , A.C Valhalla , 266 TL Geri ödeme) ile yaklaşık 550 TL civarına geldi :)

Geri
Yukarı