MSI MPG B550 GAMING PLUS vs. ASUS TUF B550

Onion4464

Femtopat
Merhaba,

Şu kasaya ASUS TUF B550 mi yoksa MSI MPG B550 mi daha iyi olur RGB falan?

Kasa: Aerocool Airhawk Duo 750W 80+ Gold cam yan panel adreslenebilir Duo RGB fanlı 3.0 oyuncu kasası (AE AIRHAWKD750GD) ve ayrıca bu kasaya Gigabyte'in RTX 2080 Super modeli sığar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Şu kasaya ASUS TUF B550 mi yoksa MSI MPG B550 mi daha iyi olur RGB falan?

Kasa: Aerocool Airhawk Duo 750W 80+ Gold cam yan panel adreslenebilir Duo RGB fanlı 3.0 oyuncu kasası (ae aırHAWKD750GD) ve ayrıca bu kasaya Gigabyte'in RTX 2080 Super modeli sığar mı?

Tam model söyler misiniz TUF B550 ve MPG B550 bir sürü anakart var.

Neye göre?

MPG dediğiniz Gaming Plus mı?
Başta yanlış modele bakmışım. MPG GAMING PLUS bazı portların sayısı açısından daha iyi.

Başta yanlış modele bakmışım. MPG GAMING PLUS bazı portların sayısı açısından daha iyi.
Başlık sanırım şimdi düzeltildi.

Ek olarak VRM sıcaklığı bakımıdan MSI bir tık daha iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MPG serisinin en kötü anakartı bile 8+2+1 iken. TUF serisinin en iyisi 8+2. ama tabii ki faz sayısı her şeyi belirlemiyor. Hardware unboxed testlerinin yapıyor. Şu an sadece 160 dolar altı anakartlar için var ama yakında tüm B550'lerin teati gelecektir.

,
Tam model söyler misiniz TUF B550 ve MPG B550 bir sürü anakart var.

Kusura bakmayın mesajları daha yeni gördüm MSI modeli şu MSI MPG AMD B550 GAMING Plus AMD B550 4400MHz DDR4 ATX anakart ( MPG B550 GAMING Plus ) ASUS ise şu ASUS TUF Gaming B550M-PLUS AMD B550 4600 MHz DDR4 soket AM4 mATX anakart Gigabyte 3 fanlı modelleri büyük diye sormuştum RGB kabloları falan sıkıntı olmazsa alacağım.

Kusura bakmayın mesajları daha yeni gördüm MSI modeli şu MSI MPG AMD B550 GAMING Plus AMD B550 4400MHz DDR4 ATX anakart ( MPG B550 GAMING Plus ) ASUS ise şu ASUS TUF Gaming B550M-PLUS AMD B550 4600 MHz DDR4 soket AM4 mATX anakart Gigabyte 3 fanlı modelleri büyük diye sormuştum RGB kabloları falan sıkıntı olmazsa alacağım.

MSI olan daha kaliteli. Onu almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı