MSI MPG B550 GAMING Plus vs MSI Mag B550M Mortar

MuRaTZZZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Dostlar.

Bu iki anakart arasında kaldım. Bire bir kıyas yapamadım doğrusu, sizce iki kart arasında hangisi daha mantıklı bir seçenek olacaktır? Corsair Carbide 200R ATX kasam var.

Teşekkürler.

Merhaba Dostlar.

Bu iki anakart arasında kaldım. Bire bir kıyas yapamadım doğrusu, sizce iki kart arasında hangisi daha mantıklı bir seçenek olacaktır? Corsair Carbide 200R ATX kasam var.

Teşekkürler.
Hocam, bence Msi MPG B550 Gaming plus almalısınız da, birinin ATX, birinin M-Atx olduğunu biliyorsunuz değil mi?

Hocam, bence Msi MPG B550 Gaming plus almalısınız da, birinin ATX, birinin M-Atx olduğunu biliyorsunuz değil mi?
Evet hocam biliyorum. M-Atx olan Mortar sürümü Atx olana suretle daha pahalı olduğu için bir artısı mı vardır bilemedim o yüzden danışmak istedim.

Benim tespit ettiğim bir fark Mortar olanın 2,5 Gbps Ethernet portu olduğu, Gaming' in 1 Gbps. başka ne tür fark var yada birini diğerinden üstün kılan nedir onu öğrenmek istedim.

Evet hocam biliyorum. M-ATX olan Mortar sürümü ATX olana suretle daha pahalı olduğu için bir artısı mı vardır bilemedim o yüzden danışmak istedim.

Benim tespit ettiğim bir fark Mortar olanın 2, 5 Gbps Ethernet portu olduğu, Gaming'in 1 Gbps. Başka ne tür fark var ya da birini diğerinden üstün kılan nedir onu öğrenmek istedim.

Genelde daha küçük parçaların pahalı olması, parçaların küçüldükçe değerlenmesi ile alakalı, yani aralarında hiçbir fark yok hatta MSI MPG B550 GAMING Plus alırsanız daha memnun kalacağınızı düşünüyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı