MSI MPG Gungnir 100P Kasa Nasıldır?

Talha Karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,
Sizce bu kasa nasıl veya alternatif önerebileceğiniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam,
Sizce bu kasa nasıl veya alternatif önerebileceğiniz var mı?

Selamlar, iki ay önce topladığım bilgisayar için bu kasayı kullandım. Aşırı memnunum, hem kurulum esnasında hiçbir sorun yaşamadım. Hem içerideki hava sirkülasyonu çok iyi, hem de kablo düzenlemesi çok kolay oldu.

Not olarak şunu da belirteyim. Kasanın tepesine sıvı soğutmayı rahatlıkla yerleştirebildim ve işlemcim maksimum yük altında 52, ekran kartı da maksimum yük altında 72 dereceyi geçmiyor. Kısacası kasadan çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim. :)

Son not, ben iki ay önce aldığımda 460 liraya Amazon Türkiye'den almıştım fakat şimdi fiyatı daha pahalı ne yazık ki. :/

Selamlar, iki ay önce topladığım bilgisayar için bu kasayı kullandım. Aşırı memnunum, hem kurulum esnasında hiçbir sorun yaşamadım. Hem içerideki hava sirkülasyonu çok iyi, hem de kablo düzenlemesi çok kolay oldu.

Not olarak şunu da belirteyim. Kasanın tepesine sıvı soğutmayı rahatlıkla yerleştirebildim ve işlemcim maksimum yük altında 52, ekran kartı da maksimum yük altında 72 dereceyi geçmiyor. Kısacası kasadan çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim. :)

Son not, ben iki ay önce aldığımda 460 liraya Amazon Türkiye'den almıştım fakat şimdi fiyatı daha pahalı ne yazık ki. :/
Merhaba bilgilendirme için çok teşekkür ederim black frşday döneminde uygun fiyata bulacağımı düşünüyorum. Ön panelinde de fan bulunuyor dimi kasanın ürün görsellerinde hiç göremedim.

Ben teşekkür ederim, sadece egzos fan ile birlikte geliyor kasa. Başka bir fan yok içerisinden çıkan bu nedenle 3'lü bir fan seti alıp ön tarafa takmak çok daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

MSI'a göre P400A çok daha iyi bir seçim olur hava akışı bakımından. 3 adet fan ile birlikte geliyor, sadece bir egzoz fanına ihtiyacınız olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı