MSI MPG Gungnir 100 Temperli Cam Kasa alınır mı?

1660Ti ve Ryzen 5 2600 olan bir sistem için bu kasa nasıldır, soğutması yeterli olur mu?

812 TL ye çok daha iyi kasalar mevcutken buna bakmayınız. Cooler Master Master H500 RGB Mini tower ATX MCM-H500-IGNN-S00 Bilgisayar Kasası - Nanokatalog örneğin bu kasa içerisinde mesh panel de mevcut.

Evet farkındayım fakat maalesef hazır sistem alıyorum ve kasa seçeneği kısıtlı, zaten sistem indirimli. Benim merak ettiğim bu kasanın hava akımı iyi midir?
Kasayı biraz inceleme fırsatı buldum fakat yeteri kadar hava girişi olmayan bir kasa o sebepten hava sirkülasyonunda sıkıntı yaşatması muhtemel. Onun dışında iç hacmi ve malzeme kalitesi iyi. Diğer alternatifleriniz neler onları da öğrenebilir miyim? Ona göre yorum yapabilirim.

Kasayı biraz inceleme fırsatı buldum fakat yeteri kadar hava girişi olmayan bir kasa o sebepten hava sirkülasyonunda sıkıntı yaşatması muhtemel. Onun dışında iç hacmi ve malzeme kalitesi iyi. Diğer alternatifleriniz neler onları da öğrenebilir miyim? Ona göre yorum yapabilirim.
MSI Mag Bunker, Corsair 275R, Cooler Master K500L, NZXT S340, Thermaltake V200 seçenekleri mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı