MSI MPG Gungnir 110r - 360mm fan destekliyor mu?

Hayır 240mm destekliyor. Ayrıca sistemi sıfırdan topluyorsun konularını gördüm. Bu kadar bütçen varsa bu kasayı öneririm.

360mm destekliyor.

Sistem için max bütçen nedir?

Hayır 240mm destekliyor. Ayrıca sistemi sıfırdan topluyorsun konularını gördüm. Bu kadar bütçen varsa bu kasayı öneririm.

360mm destekliyor.

Sistem için max bütçen nedir?

Yok aslında sistemi sıfırdan toplamıyorum çünkü yakın zamanda ekran kartı ve işlemci aldım. Şu an sadece kasayı değiştirsem 360mm takabilir miyim diye hesap yapıyorum 🙂 Bütçe konusunda çok uçmak istemiyorum açıkçası.

Yok aslında sistemi sıfırdan toplamıyorum çünkü yakın zamanda ekran kartı ve işlemci aldım. Şu an sadece kasayı değiştirsem 360mm takabilir miyim diye hesap yapıyorum 🙂
360mm AIO sogutma cok da gerekli degil aslinda high-end bir islemci almadiginiz surece, islemci olarak ne dusunuyordun?

360mm AIO sogutma cok da gerekli degil aslinda high-end bir islemci almadiginiz surece, islemci olarak ne dusunuyordun?

2 ay önce Ryzen 5600 aldım performans olarak memnunum fakat stok soğutucu ancak bir yere kadar soğutabiliyor.

2 ay önce Ryzen 5600 aldım performans olarak memnunum fakat stok soğutucu ancak bir yere kadar soğutabiliyor.
5600'e sivi sogutma bile fazla aslinda tabii goruntusunu seviyorum diyorsaniz AIO alin, 240mm fazla fazla yeter ona.

Onun haricinde AK400 bile isini gorur hava sogutma olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı