Elektronik MSI MPG Gungnir 300R AIRFLOW 4600TL

240 kullanıyorum daha cok gebis alan var ustte rahat 360 mm takilabilir 420 kadar destekliyor.

Teşekkür ederim sağ olun yeni bir kasa olduğu için kurulmuş bir sistem Bulamadım o yüzden sordum bende bunu alacağım o zaman teşekkür ederim tekrar 🙂

MSI aynı tasarımı evirip çevirip, neredeyse hiç mühendislik katmadan aynı ürünleri yapıp duruyor. Bunun tanıtım videosuna bakıyorsunuz ne kablolamadan ne yeni ekledikleri özelliklerden bahsedilmiyor. Işıklı 1 tane ekran kartı tutucu koymuşlar onu gösterip duruyorlar :D

Lian Li, Phanteks gibi en azından kullanıcıya özelleştirme imkanı veren, diğer kasalardan farklı özelliklere sahip ürünleri buna tercih ederim.

Daha önce Lian li 216 ya sistem topladım çok keyifliydi. Kablolaması vs de muazzamdı.

Şu an ssupd meshroom s kullanıyorum avuç içi kadar kasaya 4080 ekran kartlı, 280mm sıvı soğutmalı sistem topladım. Kısaca bu ürünün bu paraları hak ettiğini düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-12-23 saat 18.14.34_4c5cee50.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-12-23 saat 18.14.34_4c5cee50.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
MSI aynı tasarımı evirip çevirip, neredeyse hiç mühendislik katmadan aynı ürünleri yapıp duruyor. Bunun tanıtım videosuna bakıyorsunuz ne kablolamadan ne yeni ekledikleri özelliklerden bahsedilmiyor. Işıklı 1 tane ekran kartı tutucu koymuşlar onu gösterip duruyorlar :D

Lian Li, Phanteks gibi en azından kullanıcıya özelleştirme imkanı veren, diğer kasalardan farklı özelliklere sahip ürünleri buna tercih ederim.

Daha önce Lian Li 216 ya sistem topladım çok keyifliydi. Kablolaması vs de muazzamdı.

Şu an ssupd meshroom s kullanıyorum avuç içi kadar kasaya 4080 ekran kartlı, 280mm sıvı soğutmalı sistem topladım. Kısaca bu ürünün bu paraları hak ettiğini düşünmüyorum.

Haklı olabilirsiniz hocam NZXT H9 Flow almayı düşündüm ama ekstra fan almaya şu an bütçem yok onun için Gungnir 300r güncel bir kasa olarak hoşuma gitti tercihim bu olacak galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı