MSI MPG Gungnir 300r ARGB kontrolcü anakarta bağlanıldığı halde yazılımı kontrol edilemiyor

Murat5561k

Kilopat
Yer
Samsun
Merhaba arkadaşlar. MSI MPG Gungnir 300r kasa satın aldım ve tüm fanları kontrolcüye bağladım. Kontrolcüden bir adet ARGB kablo çıkıyor ve bunu anakarta bağlıyorum fakat fanları yazılım üzerinden kontrol edemiyorum.

Anakartin nedir? Kontrolcunun baglantilari tam mi?
Anakartım MSI B650 Gaming Plus. Önceki kullandığım kasada kontrol edebiliyordum bir problem yoktu fakat bu kasada kontrol edemiyorum. Önceki kasada kontrolcü yoktu tüm fanlar çoklayıcıyla anakarta bağlıydı. Kontrolcünün bağlantıları tam tüm ışıklar yanıyor kasa üzerindeki tuştan ışıkları değiştirebiliyorum sadece anakart bağlantısını yapamıyorum.

Kontrolcü orijinal mi? Markası ne? Bazıları çakma oluyor ve sadece güç veriyor.
Kontrolcü kasayla birlikte gelen bir kontrolcü.

Anakartım MSI B650 Gaming Plus. Önceki kullandığım kasada kontrol edebiliyordum bir problem yoktu fakat bu kasada kontrol edemiyorum. Önceki kasada kontrolcü yoktu tüm fanlar çoklayıcıyla anakarta bağlıydı. Kontrolcünün bağlantıları tam tüm ışıklar yanıyor kasa üzerindeki tuştan ışıkları değiştirebiliyorum sadece anakart bağlantısını yapamıyorum.

O zaman yazılım ile alakalı bir sorun olabilir.

MSI Center mi Dragon Center mi kullaniyorsun?

MSI Center'da sorunlar olabiliyor bazen Dragon'la dene.

Geri
Yukarı