MSI MPG X570 G.PRO / PLUS / EDGE vs ASUS STRIX X570-F GAMING vs GIGABYTE X570 AORUS ELITE

• Konuyu başlatan Silinen üye 294212
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 294212

Ziyaretçi
Arkadaşlar anakartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bazı yükseltmeler yapacağım, performans ve soğutma açısından bazı anakartları beğendim. Ancak sizinde fikrinize ve deneyimizine ihtiyacım var.

Bunlardan hangisini ve neden tercih etmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar anakartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bazı yükseltmeler yapacağım, performans ve soğutma açısından bazı anakartları beğendim. Ancak sizinde fikrinize ve deneyimizine ihtiyacım var.

Bunlardan hangisini ve neden tercih etmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem özellikleriniz nedir?

MSI MPG X570 PRO CARBON derim.
İşlemcinizi ilerleyen dönemde değiştirmek isterseniz de sizi üzmeyecektir.
Ryzen 9 serisi gibi düşünceleriniz varsa eğer.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Mobildeyim, imza gözükmüyor.

Şuan ki sistemim: Corsair Carbide Spec-OMEGA RGB | MSI B450M Mortar Max 4133MHz(OC) | AMD Ryzen™ 5 3600X 3.8GHz AM4 | Sapphire Radeon RX 5700 XT Nitro+ 8 GB | Corsair Dominator Platinum RGB 2x8 GB DDR4 3200MHz 16 CL | XPG 1TB S40G RGB PCI-e Gen3x4 M.2 2280 Flash SSD | Corsair TXM 750W 80+ Gold PSU | Corsair Hydro H100I RGB Platinum 240MM

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı