MSI MPG X570 GAMING Edge Wi-Fi alınır mı?

VanT0R

Hectopat
Yer
DE/Stuttgart
Benim ASUS B450-E model anakartımda bir problem oldu, ben de Ryzen 5 3600 için MSI MPG X570 GAMING Edge Wi-Fi model anakart almak istiyorum fakat biraz kararsızım. Almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI B450 Tomahawk Max veya Gaming Plus Max yeterli olacaktır 3600 için. X570 almak istemenizin nedeni nedir? PCIE 4.0 SSD'ler mi kullanacaksınız? Ciddi overclock mu yapmayı düşünüyorsanız? Cevaplarınız hayırsa iyi bir B450 fazlasıyla yeterli olacaktır. Zaten bu sorulara evet diyecek insan 3600'dan daha iyi bir işlemci alacaktır diye düşünüyorum.

X570 alacak olsan bile o kartı doyuracak elemanları bulacağını sanmıyorum. Ryzen 5 3600 gibi bir işlemciyi birde bu yüksek donanımlı karta takmak.. yoksa ben satarım ilerde Ryzen 7’ye geçer aşırı O.C yapar Bir ton parayı PCIE 4.0 harcarım diyorsan. Türkiye şartlarında denecek bir şey kalmıyor.. 🤷‍♂️

Asus anakartta ne gibi bir problem oldu?

Anakart gücü kesmiyor bu nedenlede bilgisayar kapanmiyor.
MSI B450 Tomahawk Max veya Gaming Plus Max yeterli olacaktır 3600 için. X570 almak istemenizin nedeni nedir? PCIE 4.0 SSD'ler mi kullanacaksınız? Ciddi overclock mu yapmayı düşünüyorsanız? Cevaplarınız hayırsa iyi bir B450 fazlasıyla yeterli olacaktır. Zaten bu sorulara evet diyecek insan 3600'dan daha iyi bir işlemci alacaktır diye düşünüyorum.

Geleceğe dönük yatırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı