MSI MPG X570 GAMING PRO Carbon için PSU'lu kasa ve RAM önerisi

İçinde MWE 650 80+ white var 8+8 CPU çıkışı var 4X 6+2 bir PSU tek sıkıntısı sertifikası 80+ white olması. Sıkıntı denemez aslında ama giriş seviye.
buna da bakmıştım bu kasada hoşuma gitti aslında ama akşam bi vatan ve mediamarka gidip bakacam kasalara artık öyle karar vereyim. Birde şu soğutucuyu takmayı düşünüyorum 155mm miş sığar galiba bu baktığımız kasalara MSI Core Frozr L Oyuncu İşlemci Soğutucusu Fiyatı

Dün akşam vatana gittim xigmatek cockpit canlı gördükten sonra satın aldım. Ram leri de cl 16 3600 mhz olanı sipariş verdim. Teşekkürler yardımlarınız için.

Dün akşam Vatan'a gittim Xigmatek cockpit canlı gördükten sonra satın aldım. RAM'leri de CL 16 3600 MHz olanı sipariş verdim. Teşekkürler yardımlarınız için.

Bende MB511 ARGB 650W 80+ yı İtopya'dan 1110 TL'ye sipariş verdim ikimizide hayırlı olsun.

Bende MB511 ARGB 650W 80+ yı İtopya'dan 1110 TL'ye sipariş verdim ikimizide hayırlı olsun.
Bu iki kasa arasında kalmıştım zaten 700w olmadığı için tercih etmedim onu
xigmatek imzamdaki sisteme bak
Benim sistemin aynısını toplamışsın :D
Bu iki kasa arasında kalmıştım zaten 700w olmadığı için tercih etmedim onu

Benim sistemin aynısını toplamışsın :D
Ya ramler kafamda soru işareti kaldı cl18 4000mhz mi cl16 3600 mhz mi
PSU dahil kasalarda PSU tek 8 pin oluyor. 8+4 CPU soketli bir anakartınız var.

@Sylveon 8+8 CPU çıkışlı PSU önerebilir.
aldığım kasada 8+8 cpu söketi var, anakartımda 8+4 var ama sadece 8 taktım, bişey kaybettim mi acaba, diğer 4 pinide takayım mı işlemci oc falan yapmıyorum 4.2 yetiyor

Son düzenleme:
Bu iki kasa arasında kalmıştım zaten 700W olmadığı için tercih etmedim onu.

Benim sistemin aynısını toplamışsın :D.

Ya RAM'ler kafamda soru işareti kaldı CL18 4000MHz mi CL16 3600 MHz mi?

Aldığım kasada 8+8 CPU söketi var, anakartımda 8+4 var ama sadece 8 taktım, bir şey kaybettim mi acaba, diğer 4 pini de takayım mı işlemci OC falan yapmıyorum 4.2 yetiyor.

Sorun olmaz ama isterseniz takın daha yüksek işlemciler için konulmuş bir şey ama siz isterseniz takın.

Yeni konular

Geri
Yukarı