MSI Mystic Light çalışmıyor

vnd3

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bölge Yöneticisi
Bugün elektrik gidip geldikten sonra kullandığım Corsair Carbide Spec Delta kasanın öndeki fanları sadece beyaz yanmaya başladı. Aslında bu bir sorun değil eskiden de oluyordu. Bilgisayarda Mystic Light kurulu değilse ani kapanmalardan sonra öndeki fanların LED'leri sadece beyaz yanıyordu. Mystic Light'ı kurup istediğim rengi ayarlıyordum. Bugün programdan seçtiğim ayar fark etmeksizin herhangi bir şey olmuyor. Bilgisi veya önerisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Denediğim yöntemler: Programı sildim, tekrar yükledim. %Appdata% içeriğini sildim.
Anakart: B450 GAMING Plus Max.

Yarın gündüz gözüyle onu da bir denerim.

Yüklüydü, birkaç gün önce sildim.
Vanguard' belki silinmemiş olabilir bir kontrol edin isterseniz. Benim de mystic light'ım çalışmıyor. Kapalı konumda olmasına rağmen kırmızı olarak yanıyor tüm fanlar. Redditte araştırdım sorunun vanguard'da olduğu yazılmış. Şuan için bir çözümü yok diyorlar.

Vanguard' belki silinmemiş olabilir bir kontrol edin isterseniz. Benim de mystic light'ım çalışmıyor. Kapalı konumda olmasına rağmen kırmızı olarak yanıyor tüm fanlar. Redditte araştırdım sorunun vanguard'da olduğu yazılmış. Şuan için bir çözümü yok diyorlar.

Hiçbir dosyasını bulamıyorum ama bir yerlerde kalıntı bırakmış olsa gerek.

Bende ki msi programları çalışmıyor artık hepsi değil tabi mesela command center,mystic light, x-boost birden bire hepsi çalışmamaya başladı. Kaldırdım hepsini ve msi ın sitesinde de kaldırılmış en azından benim anakart için artık görünmüyor.

Muhtemelen Vanguard kaynaklıydı. Sildim ama kalıntı vs bıraktı muhtemelen. Format attım düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı