MSI NB PX60 alınır mı?

melih_11

Kilopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı bulunan laptopların gelmesine aylar varken bilgisayarsız kalmak istemediğime kanaat getirdim. Hem yeni ekran kartı geliyor şimdikilere fazla para vermeyeyim diye, hem de Dell 7559'u(3400 civarı) sırf kalitesi yüzünden almak istemediğim için kalite diye 1000 TL fazla vermek istemiyorum. MSI NB PX60 diye bir bilgisayar buldum. Ve 3800 TL. Fakat biraz endişeliyim, bu bilgisayar oyuncu serisi değil yani soğutması ve oyun performansı düşük mü ? Soğutulsun diye hızları düşürülmüş mü işlemcinin ve ekran kartının ? Çünkü gaming tarafında bu kasanın ve diğer kalın olan kasanın karşılaştırmasında kalın olanın daha performanslı olduğunu görmüştüm. ( modelleri hatırlamıyorum) Bir de GE62 6qd aldım diyelim, o ısı boruları bakır yani siyah boya yok bu oksitlenmez mi uzun süre sonunda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce bir laptop olduğu için ısı parmaklarınıza daha çabuk ulaşır. 1 ay boyunca MSI Ghost Pro 4k kullandım. İnceydi fakat performans sorunu yaşamadım. Sizin de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Isının elime gelmesi önemli değil yeter ki elimi acıtacak kadar olmasın. Fakat oyun içi sıcaklık değerleri nasıldı ?

Elinizi acıtmaz. Oyun içi sıcaklık değerlerine bakmadım maalesef. Ancak internetten bulabilirsiniz.

Düzenleme: @Recep Baltaş 'a göre yeni ekran kartlı laptoplar Ağustosta çıkacak. Bence bekleyin.

O zaman dediğiniz gibi bekleyeceğim. İnşallah aynı fiyatlara daha iyi bir laptop alabilirim. Şu an hiçbir oyunumu oynayamıyorum, evlat acısı...

Ben de öyle. Sistemimin gelmesini bekliyorum. Yeni laptoplar pahalı çıkarsa eski nesil laptopları daha ucuza alabilirsin.

Ben de öyle. Sistemimin gelmesini bekliyorum. Yeni laptoplar pahalı çıkarsa eski nesil laptopları daha ucuza alabilirsin.
Korkum da o ya; eski nesilleri bulmak daha da zorlaşabilir, istediğim modeli alamayabilirim. Ya da birkaç örnekte olduğu gibi eski olmasına rağmen yenilerden daha pahalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı