Msı nightblade x2 229-eu sürücü ve BIOS linki bulamama sorunu

Efe aydemir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 30.08.2016 tarihinde vatan'dan Msı Nightblade x2 229 -eu modelini satın aldım. Kargo eve ulaştı her şey iyi hoş, kasayı taktım monitöre falan çok güzel açıldı ama ekrana bir şey gelmedi. Neyse kutusuna koyup vatan PC'ye götürüp iade edecektim sonraki gün ofise götürdüm. Orada taktım PC açıldı. Daha sonra akşam eve gelince PC'yi taktım sorunsuz açıldı. Her şey iyi güzel oyunlarımı yükledim tam oynayacağım Msı gaming control'den fan ayarlayım dedim. Msı gaming app'e girdim orada CPU 0000 MHz yazıyor hemen msı.com'dan destek ile irtibata geçtim. Bana O.C tuşuna basıp PC'yi açmamı söylediler. Yaptım yine aynıydı. Sonra sildim tekrar yükledim bu sefer hiç yazı yok. Desteğe söyledim linkini attılar. Ben BIOS'tan dolayı olduğunu düşünüyorum ama msı.com'da Msı Nightblade x2 229-eu diye bir model yok. Msı nightblade x2 ve Msı nightblade x2 b var. Onlar da benim nightblade'm ile aynı özelliklere sahip değiller. Sorum şu bu PC'nin driver'larını ve BIOS'unu nereden yükleyebilirim ve Msı Gaming app'teki yazısızlık olayını nasıl çözebilirim ? Teşekkürler.
2016-09-06 01_24_58-MSI Gaming APP.png
oc.png
1.png
bios 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu msı da vatan pc de yalancı firmalar msı ın sitesinde bu markanın en alt yazısında only msı graphic card use gaming app yazıyo ama satarken referans ekran kartıyla satıyorlar ne yapalım yani bunu içindeki referans ekran kartını çıkarıp birde msı ekran kartımı alalım .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı