MSI OC Genie II Zarar Verir mi?

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Merhaba arkadaşlar, bu program ile O.C yaparsak ısılarına göre mi Overclock'luyor yoksa yapabilceği kadar component'in izin verdiği kadar mı Overclockluyor. Demek istediğim belki soğutmamız iyi değildir, bu programda ısıları kaldıramıyacağı bir değere getirebilir mi ?

Hayır tıpkı ASUS Tytan serisi bilgisayarlardaki oto OC butonunda olduğu gibi burada da bir garanti olmak zorundadır yeter ki soğutucun iyi olsun.

Soğutucunun el verdiği kadar mı O.C liyor? diye sordum ben ama. Yani ''elimde kıytırık bir soğutucu var az birşey O.C yapabiliyor bununla, elimde iyi bi soğutucu var daha fazla O.C yapıyor bununlada'' böyle mi ?

Başlıkta zarar verir mi yazmışsın en önemli şey başlıktır sorunun özeti yani.

Evet büyük ihtimalle sıcaklığı ölçüyordur, ya da kararlılığı ve ona göre OC yapıyordur.

Bu sisteme bitiyorum :) Herhalde bu sisteme bir şey olmadıysa sanada olmaz. Ama iyi bir işlemci soğutucu şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı