MSI Optix 23.6" G241VC 75Hz 1ms alınır mı?

Yok çünkü daha gelmedi iadeden almayın pişman olursunuz.

Yok çünkü daha gelmedi iadeden almayın pişman olursunuz.

YouTube'dan 44 Hz'lere bakın cok guzel duruyorlar ama berbat bir de alırken degerlendirmelere bakın okuyun. Dikkat edin ben hata yaptım benım aldıgım ürünü 3 veya 4 kişi almış memnun degil. Bir de şuna dikkat edin. Oyun için TN paneli secin adam film için alıyor süper güzel diyor. Bilmiyor çünkü oyunda TN panel olması lazım ki anlamı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 60 Hz monütör var daha verimli üstelik 5 senelik sitede gösterdikleriyle aynı değil merdiven altı bir urun gönderdiler.

Ben hepsibu aradan aldım yazılı ürün geldi gayette beklediklerimi karşıladı sizin aldığınız yerden bir sorun olabilir monitöre gelecek olursak indirimle 999 liraya aldım 75 Hz benim için gayet yeterli rekabetci oyun oynamam oynadığım oyunlarda ise 144 FPS almam imkansız zaten özellikle TN panel olmamasına dikkat ettim VA panel siyah vermede TN ve IPS panelin kat ve kat üstünde film kalitesi üst düzey curve ekran ise tercihe kalmış ben seviyorum MSI'da Samsung'un curve panelini kullanmış.

Ben hepsibu aradan aldım yazılı ürün geldi gayette beklediklerimi karşıladı sizin aldığınız yerden bir sorun olabilir monitöre gelecek olursak indirimle 999 liraya aldım 75 Hz benim için gayet yeterli rekabetci oyun oynamam oynadığım oyunlarda ise 144 FPS almam imkansız zaten özellikle TN panel olmamasına dikkat ettim VA panel siyah vermede TN ve IPS panelin kat ve kat üstünde film kalitesi üst düzey curve ekran ise tercihe kalmış ben seviyorum MSI'da Samsung'un curve panelini kullanmış.

144FPS almam imkansız demissin 144Hz'le ne alâka ben 300 FPS alıyorum 60Hz'le donanım la alâkalı FPS olayı sonra film ağırlıklıdusunuyorsan zaten uygun sana IPS panel daha canlı renk vs film için uygun lakin oyun için TN panel olması lazım sebebide 1ms dediğin özellikten daha verim alırsın sonra 144Hz monütör aldın ama ekran kartın zayıf yine verim alamazsın bütün donanımların birbirine uyumlu olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
144FPS almam imkansız demissin 144Hz'le ne alâka ben 300 FPS alıyorum 60Hz'le donanım la alâkalı FPS olayı sonra film ağırlıklıdusunuyorsan zaten uygun sana IPS panel daha canlı renk vs film için uygun lakin oyun için TN panel olması lazım sebebide 1ms dediğin özellikten daha verim alırsın sonra 144Hz monütör aldın ama ekran kartın zayıf yine verim alamazsın bütün donanımların birbirine uyumlu olması lazım

1060'lı makinem var çok iyi değil RDR 2 gibi son çıkan oyunlarda 144 FPS alamıyorum o yönden dedim. IPS panel olup 144 Hz 1 ms monitörlerde var ama pahalılar TN panel ucuza üretilen ve gecikme kaybını en aza indirmesi kolay bir panel genede tercih meselesi

Öncelikle arkadan led aydınlatma yok önünde msi markasi yok alacağın yerde resimlerine dikkat et anlarsın orjinal değil bu ürün

Hele hepsi burada dan hiç alma ben hala uğrasuğraşıyorum ürün ortada yok 15 gün oldu
Hocam monitörün bir suçu yok sizin aldığınız yer size doğru ürünü göndermemiş ben 1 yıldır kullanıyorum memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı