MSI Optix G241 alınır mı?

Bütçe
1600

Meth41

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'da şu an indirimde 1600 TL'ye satılıyor. Ürününü alan bazı kişilerde ölü piksel sorunu varmış. Ben bunu şimdi alsam ve eğer ki ölü piksel çıkarsa ya da beğenmeyip iade etmeye kalsam sorunsuz iade edebilir miyim?

%126sRGB daha iyi renklere sahip. Pivot mevcut. 200TL fark ile sadece düşünmez misin?

Ölü piksel çıkarsa sinerji 14 gün içinde iadeye yollayarak değişim sağlayabiliyor.

amazon.com TR'den satın alırsan 6 ay vade farksız alıyorsun ve ölü piksel çıksa bile iadeye yolladığında direk iade alıyor. Bizzat yaşadım.

Arkadaşlar İtopya'da şu an indirimde 1600 TL'ye satılıyor. Ürününü alan bazı kişilerde ölü piksel sorunu varmış. Ben bunu şimdi alsam ve eğer ki ölü piksel çıkarsa ya da beğenmeyip iade etmeye kalsam sorunsuz iade edebilir miyim?

Ben aldım indirimdeydi geçen ay 7 ölü piksel çıktı. 3 hafta uğraştım değişim için. Stokta yok bahanesiyle iade ettiler. Her aradığımda garanti 45 dk beklettiler. Bazen de aniden konuşma kesiliyordu,memnuniyet konusunda rezaletler. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte 700 TL'lik bir indirim yapıyorlarsa babalarının hayrına değil. Bu siteyi tavsiye etmiyorum. İstanbul bilişim yolunda ilerliyorlar.

Yazdıklarınızı okudum ve biraz soğudum hem itopyadan hem de bu üründen. Bunun yerine aşağıdaki ürünü gidip görüp almak daha cazip geldi? Fikirleriniz nedir?

Yazdıklarınızı okudum ve biraz soğudum hem İtopya'dan hem de bu üründen. Bunun yerine aşağıdaki ürünü gidip görüp almak daha cazip geldi? Fikirleriniz nedir?

Mağazadan teslim alırsan iade hakkın olmaz bunu buradan belirtiyim. Mağazada sorun olmaz iyi güzel dersin alır gelirsin evine 2 3 gün sonra pat ölü piksel çıkar uğraş dur :D.

Yazdıklarınızı okudum ve biraz soğudum hem itopyadan hem de bu üründen. Bunun yerine aşağıdaki ürünü gidip görüp almak daha cazip geldi? Fikirleriniz nedir?
Alınır hocam, güzel bir monitör.

Mağazadan teslim alırsan iade hakkın olmaz bunu buradan belirtiyim. Mağazada sorun olmaz iyi güzel dersin alır gelirsin evine 2 3 gün sonra pat ölü piksel çıkar uğraş dur :D.
Valla o zaman gider bakarım tasarımına falan internetten sipariş ederim :D Ürün hakkında bilginiz var ise paylaşırsanız çok sevinirim.
Alınır hocam, güzel bir monitör.
Yarın bi gidip bakacağım hem görüp almak daha iyi olur. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı