MSI Optix G241 monitör nasıldır?

Bütçe
1600
Ölü piksel çıkınca bir ay servisiyle uğraştım ve sonunda bankaya harcama itirazında bulunarak paramı geri alabildim. Ölü piksel destekleri yüzünden hiç önermiyorum.

Ölü piksel problemi oluyor ama bunun sebebi alınan yer. Adamlar ellerindeki ölü pikselli monitörleri tekrar kutulayarak kakalayana kadar satıyor. Bundan sanki bu modellerde ölü piksel kronik sorun varmış gibi lanse ediliyor.

Ölü piksel çıkınca bir ay servisiyle uğraştım ve sonunda bankaya harcama itirazında bulunarak paramı geri alabildim. Ölü piksel destekleri yüzünden hiç önermiyorum.
Hocam ölü piksel mevzusu yüzünden monitör alamıyorum, Asus 27" 165Hz İPS panel buldum diyorum tam. Asus'u aradığımda 3 taneden fazla ise bakıyoruz diyorlar. Çok saçma bir durum cidden.

İtopya'dan sipariş verdim. Herhangi bir ölü piksel durumunda öncelikle İtopya, MSI en son ise kaymakamlık üzerinden THH'ye başvursam çözülür gibime geliyor.

Hocam ölü piksel mevzusu yüzünden monitör alamıyorum, ASUS 27" 165Hz IPS panel buldum diyorum tam. ASUS'u aradığımda 3 taneden fazla ise bakıyoruz diyorlar. Çok saçma bir durum cidden.

Resmiyette 1 ölü pikselde bile iade edebiliyorsunuz.

Cidden öyle. 14 günlük beğenmeme hakkını kullanmak en mantıklı çözüm sanırım. 3 monitör değiştirip anca sağlamına denk geldim ben.
Hocam direkt sorun belirtmeden iade etsem sorun çıkarma ihtimalleri var mı peki? Ona da güvenemedim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…