MSI Optix G241 monitör nasıldır?

Bütçe
1600
@BerkayTabak o kadar uğraşmaya niyetin varsa sorun yok zaten. :D.

Fakat o dediğin firmaların satış sonrası desteği berbat.

En olmadı 14 günlük iade hakkımız var, zaten 27 inç LG almayı düşünüyordum bütçemin biraz üzerindeydi iade edip onu alırım :)

Hocam illa ki uğraşırım THH falan ama olan benim zamanıma olacak, adamlar 3 altını sorun olarak görmüyor. THH süreci de uzun süren bir işlem nihayetinde.

Ekstra olarak kayıtsız, şartsız 14 gün iade hakkınız var.

Hocam, direkt sorun belirtmeden iade etsem sorun çıkarma ihtimalleri var mı peki? Ona da güvenemedim açıkçası.
Beğenmediğim için iade ediyorum diyebilirsiniz. Servisine göre 3 ölü piksele kadar sorun yoksa siz de bu garantiyi beğenmediğiniz için iade ediyorsunuz. ;)

G241 görüntü kalitesi iyiydi fakat canlılık ve kontrast gereğinden yüksek gibi gelmişti bana bu arada. Umarım servislik bir işiniz olmaz. Şahsen ASUS tercih ederdim.

İyi ürün, iyi fiyat, kötü satıcı. MSI monitörlerine gerçek hayatta baktığımda ince ve çok güzel gözüküyorlar. Bence bu fiyata alınır.

Beğenmediğim için iade ediyorum diyebilirsiniz. Servisine göre 3 ölü piksele kadar sorun yoksa siz de bu garantiyi beğenmediğiniz için iade ediyorsunuz. ;)

G241 görüntü kalitesi iyiydi fakat canlılık ve kontrast gereğinden yüksek gibi gelmişti bana bu arada. Umarım servislik bir işiniz olmaz. Şahsen ASUS tercih ederdim.

Çoğunlugun tersi olarak bende kontrast ve canlılığın çok olmasından yanayım :)
O fiyatlara IPS ASUS bulamadım bulsam kaçırmazdım.

Çoğunlugun tersi olarak bende kontrast ve canlılığın çok olmasından yanayım :)
O fiyatlara IPS ASUS bulamadım bulsam kaçırmazdım.
2200'lere kadar çıktım vallaha hocam, anca bulabildim ben de o monitörü. Bu fiyat için güzel monitör bence, umarım sorun yaşamazsın. :)

O fiyatlara IPS ASUS bulamadım. Bulsam kaçırmazdım.
ASUS VG249Q var. Sık sık 1670-1720 civarında indirimde. Vatan Bilgisayar mağazasından alınırsa ölü piksel testi de yapılıyor. G241'i iade ettikten sonra ben bunu aldım.

Bu arada Türkiye'de 14 günlük kayıtsız şartsız iade olayı kocaman bir yalan.

İade etmek istediğinizde servis raporu isteyecekler. Göndermek istemezseniz THH'ye başvurmanız gerekecek. Her türlü uğraşacaksınız bir sorun olursa.

Bunu bilin yeter.

ASUS VG249Q var. Sık sık 1670-1720 civarında indirimde. Vatan Bilgisayar mağazasından alınırsa ölü piksel testi de yapılıyor. G241'i iade ettikten sonra ben bunu aldım.

Şu anda o kadar çıkacak bütçem yok. Eğer ölü piksel olursa iade edip alabilirim. Listeme ekledim, teşekkür ederim.
2200'lere kadar çıktım vallaha hocam, anca bulabildim ben de o monitörü. Bu fiyat için güzel monitör bence, umarım sorun yaşamazsın. :)
LG 27" 27GL650F-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR10 FHD IPS Freesync ve G-sync Uyumlu Gaming Monitör | ITOPYA

Ben de bunu almayı düşünüyordum, bütçemin üstünde idi.

İade etmek istediğinizde servis raporu isteyecekler. Göndermek istemezseniz Thh'ye başvurmanız gerekecek. Her türlü uğraşacaksınız bir sorun olursa.

Bunu bilin yeter.

Bu saatten sonra kumar o zaman :)

Vatan Bilgisayar mağazasına gidip rahatlıkla iade edebilmiştim. Panelin kalitesini beğenmedim dedim ve 5 dakika sonra aynı monitörün sıfırını aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Satıcıya bağlı tamamen. :)

Vatan Bilgisayar mağazasına gidip rahatlıkla iade edebilmiştim. Panelin kalitesini beğenmedim dedim ve 5 dakika sonra aynı monitörün sıfırını aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Satıcıya bağlı tamamen. :)
İnternetten alıp mağazaya mı iade ettiniz? Mağaza için iade yok diye biliyorum.

Ben de zaten aldığı yerin uğraştıracağından bahsediyordum.

Geri
Yukarı