MSI Optix G241 vs MSI Optix G24C4 vs AOC 24G2U

Neukâlion

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Dünden beri araştırıyorum ve üç monitör arasında kaldım.

MSI Optix G24C4 144Hz 1ms VA
MSI Optix G241 23.8" 144Hz 1ms IPS
AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz

Hangisini tercih etmeliyim arkadaşlar?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 senedir G24C4 kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Aynı fiyata IPS seçenek varsa onları tercih etmek daha iyi olabilir. AOC Freesync Premium desteği ile daha güncel bir cihaz. Modele özel kronik bir sorun yoksa onu tercih etmek iyi olabilir. G24C4 SRGB %115, AOC %123 biraz daha geniş bir renk aralığı var. Oyunlarda çok fark etmez gerçi.

Hocam baktım LG 24GN650 önerecektim fakat fiyatlar o kadar uçmuşki inanılmaz.

Ama bu üç monitörden şunu kesinlikle eleyin almayın yani MSI Optix G24C4.

Hocam baktım LG 24GN650 önerecektim fakat fiyatlar o kadar uçmuşki inanılmaz.

Ama bu üç monitörden şunu kesinlikle eleyin almayın yani MSI Optix G24C4.

Ona bende alınır gözüyle bakmadım aslında ama listeye ekledim dedim sadece aklımda aslında AOC var ama oda 2,100 TL olmuş demin büyük ihtimal 1,799 TL'ye MSI G241'i alacağım gibi duruyor.

Ona bende alınır gözüyle bakmadım aslında ama listeye ekledim dedim sadece aklımda aslında AOC var ama oda 2,100 TL olmuş demin büyük ihtimal 1,799 TL'ye MSI G241'i alacağım gibi duruyor.

AOC C24G2U/bk mı?
Eğer o ise ondan da uzak durun.
Böyle diyorum çünkü bu modelde deli gibi ghosting var kendim kullandım gördüm iade ettim.

O modeli hiç tavsiye etmem ilk aldığımda videoya da çektim kaydettim alacaklara göstermek için dikkatli bakarsanız farenin arkasında gölge bırakıyor ghosting sorunlu model yani.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Şu an o zaman alınabilecek tek model kaldı MSI Optix g241.
Eğer yarına kadar başka güzel bir monitör indirime girerse, fikrimi değiştirebilirim.
21 Kasım'da efsane cuma indirimleri başlıcakmış o yüzden yarını bekliyorum bakalım...

Yeni konular

Geri
Yukarı