MSI OPTIX G24C 23.6 Eğilmeme Sorunu

lacin

Hectopat
MSI OPTIX G24C 23.6 ürününü henüz yeni satın aldım. Yalnız ürün ne yükseklik ayarına ne de açı ayarına sahip. Yani monitörü aşağı yukarı eğemiyorum bile. Taktığım gibi öne eğik bir şekilde kullanıyorum. Bu da beni rahatsız ediyor. Alan bazı arkadaşlar arkaya eğilebildiğini söyledi ekranın. MSI resmi sitesinden de bu konuda soru sordum eğilebildiğini söylediler fakat ne yaptıysam olmadı. Ürünü kullanan arkadaşlardan nasıl yaptıkları konusunda destek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı monitörü aldım bugün gelecek, sorun hala devam ediyor mu, üzgünüm hortlatmak zorundayım.

İnceleme sitelerinde ve resmi MSİ sayfasında 5-15 derce eğim verlilebildiği söylenmiş.Bende bu monitörü almayı düşünüyorum.Msi yetkililerine bir de bu konuyla ilgili mesaj gönderdim.Geri haber bekliyorum. Son olarakta büyük bir ihtimalle montaj yaparken bir yanlışlık üzerine eğim verememe durumu ortaya çıkıyor olabilir.

Çok kısıtlı bir şekilde aşağı eğim veriyor, ama monitör dümdüz bana bakıyor öyle forumlarda anlatıldığı gibi aşağı bakmıyor.

MSİ resmi yardım bölüne atmış olduğum mail cevaplandı. "Kullanıcı kitapçığında ne yazıldığına bakın" gibi absürd bir cevap aldım bir de ss yollamışlar, aşağıya yükleyeceğim.
reply1_322228_20180521090655.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı