MSI Optix G24C6 24" 144 Hz Hepsiburada'da 1669 TL

KadirGN

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Güzel bir ürüne benziyor, monitör ihtiyacı olanlar düşünebilir. İkinci elini 2000 TL'ye satıyorlar, fazla para vermek istemiyorsanız sıfır almak daha mantıklı. 😍

1621603291772.png

Monitörün linki burada: https://www.hepsiburada.com/msi-opt...c-full-hd-curved-led-monitor-p-HBCV000001KOA3

DCI-P3 / SRGB
91.6% / 115.5%
Değerleri nasıl sizce? Parlaklık biraz düşük 250 nit sanırım. Bir de VA panel olduğu belirtilmiş. Ürünü kullanan var mı acaba?

G24C4 modelini kullanıyorum. Aradaki tek fark, birinin FreeSync diğerinin FreeSync premium olması. G24C6 modelindeki premium 120 Hz'e kadar yırtılma önlediği iddiasındaymış. Monitörü ben 999 TL'ye aldım, fiyatına göre sunduğu özellikler son derece iyi. Parlaklığı en düşüğe alıp kullanıyorum, direkt gün ışığına maruz kalmadığı takdirde sorun yaşamazsın. Renkler de eğer profesyonel renk işleri ile uğraşmıyorsan yeterli gelir. Monitörü alalı yaklaşık 1.5 sene kadar oldu, bir şikayetim yok.

G24C4 modelini kullanıyorum. Aradaki tek fark, birinin FreeSync diğerinin FreeSync premium olması. G24C6 modelindeki premium 120 Hz'e kadar yırtılma önlediği iddiasındaymış. Monitörü ben 999 TL'ye aldım, fiyatına göre sunduğu özellikler son derece iyi. Parlaklığı en düşüğe alıp kullanıyorum, direkt gün ışığına maruz kalmadığı takdirde sorun yaşamazsın. Renkler de eğer profesyonel renk işleri ile uğraşmıyorsan yeterli gelir. Monitörü alalı yaklaşık 1.5 sene kadar oldu, bir şikayetim yok.
Teşekkürler hocam, kavisli monitör kullanmadım daha önce, alışması zaman alır mı, size göre artıları neler?

24'' monitörde kavis veya düz olmasının pek önemi yok. Büyük çevreleyici bir yapısı olmadığı için pek bir etkisi yok. Monitörün karşısına oturduğun zaman belirgin bir kavis hissedilmiyor. 50'' TV olsa kavis belirgin bir yapıda olur herhalde. Bu konu biraz pazarlama işi aslında. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı