MSI Optix G24C6 ve Alternatifleri

Hocam sinerjide indirimler başladı. Bir bakın derim.

24G2AE modeli hoşuma gitti ve sanırım AOC markada ölü piksel garantisi oluyordu öyle hatırlıyorum.
DELL hiç araştırmadım, baktığım kadarıyla da görüntüsü fazla hoşuma gitmedi :) Ama kaliteliyse MSI ve AOC modellerinden DELL'i 1.sıraya koyabilirim.

Eğer pivot özellik istiyorsanız 27G2U öneririm, ama biraz uzaktan oynamanız gerekebilir çünkü yakından pikseller belli oluyor diyorlar.
Pivot özelliği çok önemli değil. 27" monitörlerde 1920x1080 çözünürlük tavsiye edilmiyor genelde kişiden kişiye değişse de. 24" benim için yeterli olacaktır. 24G2AE modeli sanırım sadece Sinerji'ye özel bir model çünkü onlar haricinde bir inceleme videosu göremedim.

Pivot özelliği çok önemli değil. 27" monitörlerde 1920x1080 çözünürlük tavsiye edilmiyor genelde kişiden kişiye değişse de. 24" benim için yeterli olacaktır. 24G2AE modeli sanırım sadece Sinerji'ye özel bir model çünkü onlar haricinde bir inceleme videosu göremedim.
Evet önerilmiyor fakat belli bir uzaklıktan baktığınız sürece bir sorun olmaz. 24" yeterli olursa 24G2AE modeli sizin için uygun olacaktır. Hayırlı olsun, tabii önce bir yorumlarını okuyun derim. Ben o modeli hiç araştırmadım ama kağıt üstünde güzel duruyor. Çok büyük bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum.

Evet önerilmiyor fakat belli bir uzaklıktan baktığınız sürece bir sorun olmaz. 24" yeterli olursa 24G2AE modeli sizin için uygun olacaktır. Hayırlı olsun, tabii önce bir yorumlarını okuyun derim. Ben o modeli hiç araştırmadım ama kağıt üstünde güzel duruyor. Çok büyük bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum.
Pivot özelliği yok AOC'un bu modelinde ve standla beraber 50cm olduğunu söyleyenler olmuş. Üst tarafına bakmak yoruyormuş fazlasıyla. Sanırım yine MSI döneceğim.

Pivot özelliği önemli değil demiştiniz? Neyse karar sizin.
MSI monitörün standlı yüksekliği 41cm olduğu için pivot önemli değil. Ama AOC standlı yüksekliği 51cm ve bu yüzden boyun ağrısı yaşayamam :D
MSI monitörün standlı yüksekliği 41cm olduğu için pivot önemli değil. Ama AOC standlı yüksekliği 51cm ve bu yüzden boyun ağrısı yaşayamam :D
Sipariş verdim MSI. Ürün elime ulaşınca bilgilerimi forumda paylaşırım :) Teşekkürler herkese, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı