MSI Optix G271 27" alınır mı?

Monitörü daha önce deneyimledim gayet güzel bir monitör. Fiyat konusunda 3800 hak eden bir şey değil. 2000 TL'ye alınır fakat İtopya monitör konusunda her zaman korkutan bir firma. Amazon'dan veya hb üzerinden bakmanı tavsiye ederim.

Işık sızması tam olarak hangi durumlarda rahatsız ediyor acaba?

Siyahın yoğun olduğu yerlerde fark ediliyor. Örneğin siyah bir wallpaper.
Işık sızması tam olarak hangi durumlarda rahatsız ediyor acaba?

Ek olarak LG 2K IPS monitörümde var onda da hemen hemen aynı oranda ışık sızması mevcut.
Sanırım IPS monitörlerde bu ışık sızma sorunu hep olan bir şey.

Monitörü daha önce deneyimledim gayet güzel bir monitör. Fiyat konusunda 3800 hak eden bir şey değil. 2000 TL'ye alınır fakat İtopya monitör konusunda her zaman korkutan bir firma. Amazon'dan veya hb üzerinden bakmanı tavsiye ederim.
Gözümüzü kapatıp aldık artık, biraz da şans işi sanırım. Allah'a emanet :D
Siyahın yoğun olduğu yerlerde fark ediliyor. Örneğin siyah bir wallpaper.

Ek olarak LG 2K IPS monitörümde var onda da hemen hemen aynı oranda ışık sızması mevcut.
Sanırım IPS monitörlerde bu ışık sızma sorunu hep olan bir şey.
Az önce onayladım siparişi. Gelince ilk deneyimlerimi yazarım. Umarım bir sorun çıkmaz, ışık sızması göze batacak kadar rahatsız etmiyor anladığım kadarıyla. Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.
27 inch 1080p de biraz yetersiz kalabilir yerinizde olsam 23.6'lık modelini tercih ederdim.
Konsol da kullanacağım için 27" tercih ettim. Ayrıca çalışırken büyük alan ihtiyacım oluyor. Ancak 1080p'de tam performans vermediğini biliyorum.

Gözümüzü kapatıp aldık artık, biraz da şans işi sanırım. Allah'a emanet :D

Az önce onayladım siparişi. Gelince ilk deneyimlerimi yazarım. Umarım bir sorun çıkmaz, ışık sızması göze batacak kadar rahatsız etmiyor anladığım kadarıyla. Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.

Konsol da kullanacağım için 27" tercih ettim. Ayrıca çalışırken büyük alan ihtiyacım oluyor. Ancak 1080P'de tam performans vermediğini biliyorum.

Ürünü alırken piyasasınıda düşünmek gerekli. Monitörü güncelleyeceğin zaman ya da farklı bir model almak istediğinde 23 incin artısı değil eksisi oluyor. Büyük ekran çoğu kullanıcı için daha fazla tercih ediliyor. Üstelik 23 inc ile dizi filmde izlenemiyor dibinde olmak zorundasın daima.
Görüntüsünün ve özelliklerinin yanı sıra sağlam bir yapısı var. Bir masaya koyduğunda en ufak sallantı olmuyor. Bu önemli bir faktör bence.
Hayırlı olsun. Umarım bir aksilik çıkmaz.

Geri
Yukarı