MSI Optix G271 alınır mı?

daredeviltr

Kilopat
Merhaba, 2 bin TL fiyat bandında 27 inç 144 Hz monitör bakıyorum. Dikkatimi MSI'ın Optix G271 modeli çekti. Teknik özelliklerinde 8 Bit olduğu yazıyor ve IPS panel. Türkçe ve İngilizce inceleme bulamadım bilginiz var mı bu monitör hakkında ya da bu fiyat bandında IPS panel 144 Hz ve 27 inç monitör önerebilir misiniz?

Not: Kavisli ekran düşünmüyorum. Oyun ve film amaçlı bir kullanımım olacak. 144 Hz olarak ilk monitörüm olacak uzun yıllardır TN panel bir monitör kullanıyorum renk ve kontrast düşüklüğünden gına geldi.

Güzel tercih filmlerde IPS'in keyfi çok daha iyi heleki TN panelden geçiyorsanız size devrim gelcek ancak oyunlarda TN panel daha çok sevinilir. Ancak 2K bir monitör 27 inc'de daha iyi olur.

Son düzenleme:
MSİ Optix serisi sıkıntılı bir seridir. Ölü piksel, ışık sızması gibi sorunlar sık yaşanıyor ancak şansınıza iyi bir tane gelirse sizi yeterince tatmin edecektir.

1 yıldan fazladır MSI Optix MAG271c kullanıyorum. Monitörden gayet memnunum. Maşallah henüz bir sıkıntım olmadı. Yukarda bahsedilen 27 inç 1080p olayına gelince, keşke 32 inç alsaydım.

Hocam çok benzer ürünler kağıt üzerinde. AOC 27G2U/BK modelini kullanan çok yakın bir arkadaşım var aşırı memnun olduğunu söylüyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı