MSI Optix G2712 27 nasıldır?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleme:
Ne iyi ne kötü diyebilirim. Fakat daha iyisini daha ucuza alabilirdiniz.

Oyle de fiyatinin yarısı hemen al sonra ode ile 4 taksit odeyeceğim yani Full fiyat vermedim ondan dolayı aldım. Ama önceki monitorden daha iyi oldugun düşünüyorum Acer Nitro VG240YBMiix şu an kullandığım monitor.

MSI Optix G2712 27" IPS Full HD 16:9 170Hz 1ms FreeSync Gaming monitör Hepsiburada sipariş verdim daha onceleri Acer Nitro VG240YBMiix 23.8 model monitor kullanıyordum sizce başlıkta belirtiğim monitor geçmeye değer mi?

75Hz monitorden 170 Hz geçeceğim.

Hocam bende aynı monitörü 2 gün önce satın aldım ama sol atta bir miktar ışık sızması var. Sizden rica etsem müsait olduğunuzda siyah ekranda monitörünüzün sol altına bakabilir misiniz? Aynı yerde sizde de ışık sızması var mı? Eğer yoksa değişim talep edeceğim.

Hocam bende aynı monitörü 2 gün önce satın aldım ama sol atta bir miktar ışık sızması var. Sizden rica etsem müsait olduğunuzda siyah ekranda monitörünüzün sol altına bakabilir misiniz? Aynı yerde sizde de ışık sızması var mı? Eğer yoksa değişim talep edeceğim.

Belirtiğiniz yerde az da olsa ışık sizmasi var ama beni rahatsiz etmez umarım.

Benim eski monitor de vardı işik sizmasi ama rahatsiz etmiyordu 2 yıl kullandım.

Benim eski monitörüm TN panel 4 tarafında da ışık sızması var. Başlarda biraz gözüme batıyordu ama sonradan takmadım yıllarca da kullandım. Şimdi eski monitörü düşündüğümde yenisinde ışık sızması çok daha az ama fiyatı da fazla olunca biraz kafama takıldı açıkçası.

Benim eski monitörüm TN panel 4 tarafında da ışık sızması var. Başlarda biraz gözüme batıyordu ama sonradan takmadım yıllarca da kullandım. Şimdi eski monitörü düşündüğümde yenisinde ışık sızması çok daha az ama fiyatı da fazla olunca biraz kafama takıldı açıkçası.

Peki siz monitorden memnun musunuz şu an için.

Peki siz monitorden memnun musunuz şu an için.

Vallahi son 1 ay içinde kullandığım 4. monitör bu. Aralarında açık ara en memnun kaldığım monitör oldu kesinlikle. Bir de biraz araştırma yaptığımda sol alttaki aydınlık bölümün IPS glow olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu fark ettim. Zira IPS glow farklı açılardan bakıldığı takdirde kayboluyor. Işık sızmasının hangi açıdan bakılırsa bakılsın sabit olması gerekiyor. Benim monitörümdeki parlak kısımlar aşağı açılardan bakılınca büyük oranda kayboluyor. Bununla ilgili forumda konu da açmıştım dilerseniz bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı