MSI OPTIX G27C5 monitör nasıldır?

MOBA için aman aman bir tepki süresi gerekmiyor diye düşünüyorum. Bu sebepten 144hz daha uygun model bakabilirsiniz. Bu modele zamanında bakmıştım ancak çok fazla ghosting olduğunu, içinden DP kablosu çıkmadığını öğrendim ayrıca hoparlör ve yükseklik ayarı da mevcut değil. Ben tercihimi bu modelden yana kullandım : AOC C27G2AE/BK

bunun yerine 24 inç ve 144 hz de bakabilirsiniz daha uyguna gelebilir ve panel kalitesi yükselir o fiyatta dediğim gibi ama kötü monitör müdür? kesinlikle kötü olacağını düşünmüyorum bahsettiğimiz şeyler ufak farklar tabii ki

MOBA oyun ve ders bağlamında bir monitör alacağım bütçe max 1800 uygun monitör tavsiyelerinizi ve bu monitör hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

MSI OPTIX G27C5 FHD 27 VA 165HZ 1MS HDMI+DP Curved Gaming Fiyatı (hepsiburada.com)
G27C4 modeli ile aynı özellikler de ve daha güncel model, fiyat bayağı iyi dayanamadım satın aldım. Yarın kargolanacak inş. G27C4 ve G24C4 serilerinin memnuniyeti çok yüksek. Umarım bunda da öyle olur :)

Cihazı kullanıyorum, gayet memnunum. Hareketli stand eksikliğini hissediyorum. O da kişisel bir durum. Hepsiburada üzerinden tekrardan indirime girmiş ürün valla alacak olan varsa kaçırmasın derim :) Aklına takılan olursa ayrıntılı bir şekilde anlatabilirim.

Cihazı kullanıyorum, gayet memnunum. Hareketli stand eksikliğini hissediyorum. O da kişisel bir durum. Hepsiburada üzerinden tekrardan indirime girmiş ürün valla alacak olan varsa kaçırmasın derim :) Aklına takılan olursa ayrıntılı bir şekilde anlatabilirim.
Hocam detaylı bir aydınlatır mısın almayı düşünüyorum da görüntüdür pikseldir kavisli oluşu hakkında bilgi verirsen göz yoruyor mu mesela

Hocam detaylı bir aydınlatır mısın almayı düşünüyorum da görüntüdür pikseldir kavisli oluşu hakkında bilgi verirsen göz yoruyor mu mesela
Hocam biraz geç gördüm yazdığını. Herhangi bir ölü piksel mevcut değil. Bazı ürünler de tabiri caiz ise yalancı kavis oluyor onlar gibi değil kavis olayı iyi ama kavisliği ile öne çıkmıyor onu da ekleyim.Migreni olan bir adamım uzun saatler çok fazla bakabiliyorum rahatsız etmiyor.İlk başta bir parlak gelmişti o da eski monitörüm çok eski olduğu için bana öyle gelme ihtimali yüksek :) Yorumu yazarken yanımda bir misafirim var o da LG32KG850G 31.5 Modelini kullanıyormuş fakat bunu da bayağı beğendi hatta kavisini ayrıca beğendi :)

Geri
Yukarı