MSI Optix G27C7 alınır mı?

Bütçe
2000

Ravice

Centipat
Daha fazla  
Şu an bu sitede 1850TL indirim bu gece 00 da bitiyor sizce parasına değer mi? Herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Veya https://www.monsternotebook.com.tr/oyuncu-monitoru/aryond-a27-v1-1/ gibi bir seçeneğim var fakat bilgisayarımda hiçbir oyunda 240FPS alacağımı sanmıyorum ileride bilgisayar değiştiğimde belki işime yarayabilir 240Hz olması bunu göz önünde bulundurarak yazmanızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam ben de ilk başta Monster düşünüyordum 240 Hz diye değil pivot özelliği var diye ama ghosting aşırı fazla diye şikayetler görünce MSI'ın bu modelini aldım fakat daha elime geçmedi istersen biraz sabret elime geçince yorumlarımı sana ileteyim sende ona göre karar verirsin.

HORT.
Merhaba arkadaşlar ben monster aryond A27 aldım ama çok ısınıyor ve ghosting sorunu var
şu an hepsiburada'da indirim var.Monsterı iade edip MSI ekranmı alsam yorumlarınızı bekliyorum .
HORT.
Merhaba arkadaşlar ben monster aryond A27 aldım ama çok ısınıyor ve ghosting sorunu var
şu an hepsiburada'da indirim var.Monsterı iade edip MSI ekranmı alsam yorumlarınızı bekliyorum .

HORT.
HORT.
Msı ı bir aya yakındır kullanıyorum ve şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım ne ısınma ne ghosting hatta ışık sızması bile yok benim önerebileceğim bir ürün oldu açıkçası.

Msı ı bir aya yakındır kullanıyorum ve şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım ne ısınma ne ghosting hatta ışık sızması bile yok benim önerebileceğim bir ürün oldu açıkçası.
O Zaman monsterı iade edip alıyorum bundan teşekkür ederim. 14 gün olmadı daha memnun kalmadım.
bunu önerirmisin indiirmde şu an yada üstüne biraz daha koyup farkı bir msı alabilirim

Linkte ki ürünü kullanıyorum zaten. Ondan bahsediyordum
Kankam bu monitörle mag274r2 arasında kaldım senin düşüncen nedir uzun kullanımda nasıl kötülüklerini gördün monitörün bide sence curved mi iyi flat mi
İnarırmısın ekran 15 dakka önce geldi kurdum tam testleri yapıyordum :)
ne ölü pixsel ne ghosting nede ışık sızması var çok beğendim.
Kanka sende kullanım deneyimlerini anlatır mısın

Geri
Yukarı