MSI Optix G27CQ4 Curved monitör ışık sızması

Voyndex

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığım monitörde ışık sızması var gündüz çok belli olmuyor fakat gece karanlıkta siyah renklerde belirgin oluyor. Onun dışında monitörde bir sıkıntı yok. 165Hz 1ms 2K yağ gibi akıyor monitör ölü piksel de çıkmadı. Sizce iade edip AOC Q27G2U 2K 144Hz 1ms monitör mü almalıyım yoksa bunu kullanmaya devam mı etmeliyim? Monitörün modeli MSI Optix G27CQ4 ve son olarak ürünü İtopya'dan aldım. 14 gün geçmedi fakat ürünü kurduğum için iade alırlar mı? Sonuçta ürünün teknik arızası yok. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

IMG_20201017_145118.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC Q27G2U 2K 144Hz 1ms aynısı var bunda da ışık sızması var Curved monitörlerde olan bir sorun bu.
14 gün içinde sana neden iade ediyorsun sormadan iade almak zorundalar kutu eksizsiz olması lazım şeffaf korumasına kadar.

AOC Q27G2U 2K 144Hz 1ms aynısı var bunda da ışık sızması var Curved monitörlerde olan bir sorun bu.
14 gün içinde sana neden iade ediyorsun sormadan iade almak zorundalar kutu eksizsiz olması lazım şeffaf korumasına kadar.

AOC Q27G2U düz panel olmasına rağmen ışık sızması mı oluyor? Rica etsem fotoğraf atabilir misiniz eğer öyleyse iade etmim AOC almayayım.

AOC Q27G2U düz panel olmasına rağmen ışık sızması mı oluyor? Rica etsem fotoğraf atabilir misiniz eğer öyleyse iade etmim AOC almayayım.

Pardon yanlış okumuşum AOC 27 CQ27G27U modelini kullanıyorum 2'si arasında tek fark Curved olması bu modelin senin yazdığın düz Curved panellerin hepsinde ışık sızması var kaçarı yok

Pardon yanlış okumuşum AOC 27 CQ27G27U modelini kullanıyorum 2'si arasında tek fark Curved olması bu modelin senin yazdığın düz Curved panellerin hepsinde ışık sızması var kaçarı yok.

Modeldeki tek sıkıntısı parlaklığın az olması bana göre az ayarlardan görüntü iyileştirmeyi açarsan parlaklığını açabılıyorsun ama her ekranı kapat aç yapışında PC'yi değil ekranı otomatik kapanıyor o ayarı açarak kullanıyorum artık kullanmıyorum gece gözümü alıyor diye başka hiçbir sıkıntısı yok.
Ama şu anda baktığım kadarıyla şu an senin kullandığın monitör ile AOC arasındaki parlaklık aynı 250CD o yüzden sıkıntı çıkıcağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı