MSI Optix MAG 27 VA panel arızasında değisim mümkün mü?

semercim

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman yapmıyor garantiye verecegim. Değisim mümkün mü? 1,5 yıllık.

İlk etapta panel değişimi veya onarımı yapılacağı söylenir muhtemelen. Baktılar ki ellerinde yedek panel yok ve panel tamir edilemiyor, o zaman ellerinde aynı modelden varsa değişim sağlayabilirler, yoksa muadil ürün teklif ederler, onu da sunmazlarla para iadesi teklif ederler ve muhtemelen 1.5 yıl önce aldığın fiyatı iade edeceklerini söylediğin anda da THH'ye başvurursun.

Çok fazla neden-sonuç var, hangilerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenmenin tek yolu MSI Servispoint ile iletişime geçmek.

Kaç kere sistem topladım monitör hariç diğer parçalarda sıkıntı yaşamadım. Daha önce 2 kere ölü pixseden iade ettim bu 3. değişimi olacak.

Aslında ilk aldığımda bu hata vardı. Çok kısa (1sn) yaptığı için ekran kartı Drive vs olmuştu diye düşündüm.

Benzer panel arızası AOC monitörümde yavaş yavaş ilerleyerek ekranın yarısına kadar ilerledi. Servis normalde panel değişimi yapıyordu ama malzeme yoktu veya direkt değişim iade verin deyip salmışlar. İade fatura tutarı kadar olduğu için VA panel 240Hz monitörü seçtim. Bendeki monitör 144Hz IPS'Ti. Başka seçenek olmaz mı diye sorunca da servis bunu söyledi deyip geçiştirdiler bende bir an önce gelsin diye tamam dedim. Benzerini yaşayabilirsiniz THH yormasın diye bu yolu seçtim.

Dell S2721DGFa kullanıyoruz 0 sorun.

Gigabyte M27Q iyi ama 10k verilir mi bilmiyorum.

Benzer panel arızası AOC monitörümde yavaş yavaş ilerleyerek ekranın yarısına kadar ilerledi. Servis normalde panel değişimi yapıyordu ama malzeme yoktu veya direkt değişim iade verin deyip salmışlar. İade fatura tutarı kadar olduğu için VA panel 240Hz monitörü seçtim. Bendeki monitör 144Hz IPS'Ti. Başka seçenek olmaz mı diye sorunca da servis bunu söyledi deyip geçiştirdiler bende bir an önce gelsin diye tamam dedim. Benzerini yaşayabilirsiniz THH yormasın diye bu yolu seçtim.
Özel amacınız yoksa Va iş görür.

Son düzenleme:
Gigabyte M27Q iyi ama 10k verilir mi bilmiyorum.

Alınır. Sana sıkıntı yaşatmayacak monitörler listesi
1.Dell S2721DGFA
2. GİGABYTE M27Q bunlar tabi bir kaç senelik.

Rtings'e girip senin için araştırma yaptım yeni seri monitörler çıkmış. Pek bakmadım ama Dell G2724d monitörü S2721DGF'a dan bile iyi ve fiyatı 9500 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı