MSI Optix MAG241C nereden alınmalı?

Özgey

Centipat
MSI Optix MAG241C alacağım, Amazon'da uygun fiyata buldum (1697 TL), İncehesap'da'da 1879 TL oluyor. Hangi siteden alacağım hakkında kararsızım. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Dün Amazon'da 1400 TL'ydi. Bugün baktığımda söylediğiniz fiyatta. İndirim beklemenizi tavsiye ederim.

Az fiyat farkı var bence monitör gibi hassas bir bileşeni amazondan almayın.

"Amazon.com" ile karıştırdınız sanırım. "Amazon.com.tr" Türkiye'deki en güvenilir satıcılardan birisidir. Yanlış yönlendirmeyin.

2 gün önce amazon 1.399 TL'ye satılıyordu bu monitörü. Fiyatı yükselmiş. O fiyata çıkmaktansa 1.399 TL'ye AOC C24G1 tercih edilebilir

"Amazon.com" ile karıştırdınız sanırım. "Amazon.com. TR" Türkiye'deki en güvenilir satıcılardan birisidir. Yanlış yönlendirmeyin.

2 Gün önce Amazon 1.399 TL'ye satılıyordu bu monitörü. Fiyatı yükselmiş. O fiyata çıkmaktansa 1.399 TL'ye AOC C24G1 tercih edilebilir
Satıcının güvenilirliği değil mesele, monitör sonuçta yurtdışından gelecek ve gürküten zarar görebilir. Diğer bileşenleri gözüm kapalı alırım ama bence riske değmez. Hem yurt dışında iade süreci vs. daha meşakkatli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının güvenilirliği değil mesele, monitör sonuçta yurtdışından gelecek ve gürküten zarar görebilir. Öbür bileşenleri gözüm kapalı alırım ama bence riske değmez. Hem yurtdışında iade süreci Vs. Daha meşakkatli olur.
Kardeşim Amazon Türkiye açıldı uzun zaman önce Türkiye’den gelecek yani ürün.

Satıcının güvenilirliği değil mesele, monitör sonuçta yurtdışından gelecek ve gürküten zarar görebilir. Öbür bileşenleri gözüm kapalı alırım ama bence riske değmez. Hem yurtdışında iade süreci Vs. Daha meşakkatli olur.

Dostum karıştırıyorsun amazon.com.tr Türkiye mağazasıdır. Deposu Türkiye'de ve yurtdışından gelmiyor. Direk stoklardan gönderiyorlar gümrükle de ilgisi yok. amazon.com ile amazon.com.tr yi karıştırıyorsunuz

Dostum karıştırıyorsun amazon.com.tr Türkiye mağazasıdır. Deposu Türkiye'de ve yurtdışından gelmiyor. Direk stoklardan gönderiyorlar gümrükle de ilgisi yok. amazon.com ile amazon.com.tr yi karıştırıyorsunuz
Kardeşim Amazon Türkiye açıldı uzun zaman önce Türkiye’den gelecek yani ürün.
İyiymiş o zaman. Türkiye garantileri var mı peki?

İyiymiş o zaman. Türkiye garantileri var mı peki?

Evet var. Ayrıca 2 sene amazon garantili. Yani başına bir şey geldiğinde direk amazon.com.tr'ye gönderiyorsun onlar servise gönderiyorlar. Bizim şahsi başvurularımıza göre daha fazla çözüm alınabileceği kesin yani.

Yalnız dikkat edilmesi gereken bir husus var; satıcının amazon olduğu ürünleri tercih edin. amazon.com.tr üzerinde başka satıcılar da satış yapabiliyor. O kişilerden değil de amazondan alınmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı