MSI Optix MAG245r kullanılır mı?

10-bit olursa size 1,07 mr renk olarak yansır.
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz?
CS:GO, FIFA, Mortal Kombat 11 ve hikayeli üst düzey grafikli oyunlar hocam. Bunun yanında YouTube ve film-dizi izliyorum.

Daha fazla rekabetçi oynuyorsanız;

Film falan izliyorsanız, özellikle karanlıkta falan ;
MAG245R' te alınabilir fakat ekranı parlak değil çok. Onun dışında güzeldir. %95 DCİ P3, %128 sRGB renk gamı var.

Daha fazla rekabetçi oynuyorsanız;

Film falan izliyorsanız, özellikle karanlıkta falan ;
MAG245R' te alınabilir fakat ekranı parlak değil çok. Onun dışında güzeldir. %95 DCİ P3, %128 sRGB renk gamı var.
Hocam VA panelli TUF VG24VQ'da renkler çok doygundu kullandım VA ama FIFA'da oyuncular koşarken arkasında feci bir iz bırakıyordu sanırım ghosting diye geçiyor. O yüzden soğudum VA panelden. Çoğu VA panelde de bu sorun olduğunu yorumlarda okudum. Yoksa VA ve kavisli ekran çok hoş gelmişti. Şu an IPS'e yakınım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim belirttiğiniz DCI P3 ve sRGB renk gamı tam olarak ne avantaj sağlar hocam?

Hocam VA panelli TUF VG24VQ'da renkler çok doygundu kullandım VA ama FIFA'da oyuncular koşarken arkasında feci bir iz bırakıyordu sanırım ghosting diye geçiyor. O yüzden soğudum VA panelden. Çoğu VA panelde de bu sorun olduğunu yorumlarda okudum. Yoksa VA ve kavisli ekran çok hoş gelmişti. Şu an IPS'e yakınım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim belirttiğiniz DCI P3 ve sRGB renk gamı tam olarak ne avantaj sağlar hocam?
Hocam o TUF monitörlerde ghosting var zaten. S2422HG' de çok az hatta Overdrive açınca olmuyor.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim belirttiğiniz DCI P3 ve sRGB renk gamı tam olarak ne avantaj sağlar hocam?

Hocam o TUF monitörlerde ghosting var zaten. S2422HG' de çok az hatta Overdrive açınca olmuyor.

Hocam çok teşekkür ediyorum tekrar, peki AOC C24G2U önerir misiniz? O monitör çok hoşuma gitmişti.

Siz sanırım sıfıra yakın gecikme istiyorsunuz 24gn650-b daha iyi olur bence. 1 ms GTG.
Hocam çok teşekkür ediyorum tekrar, peki AOC C24G2U önerir misiniz? O monitör çok hoşuma gitmişti.
Onu önermem hocam gecikme konusunda ASUS TUF 'tan bile kötü. Kavisli alacaksanız kesinlikle S2422HG öneririm.

Siz sanırım sıfıra yakın gecikme istiyorsunuz 24gn650-b daha iyi olur bence. 1 ms GTG.
Hocam ergonomi de güzel olsun istiyorum bu monitörün Technopat'te bir fotoğrafını gördüm AOC 24G2U ile yan yana. Renk farkı vardı acaip bir şekilde ikisi de IPS olmasına rağmen AOC 24G2U çok canlı gözüküyordu bu monitöre göre. O yüzden bu monitörden soğudum.

Evet, renk gamı yüksek olduğu için daha canlı gözüküyor ama dediklerinize göre en optimum LG gibi, ben parlaklıktan dolayı önermiyordum.
Bi' de yeni parti panellerde ölü piksel falan çıkıyor diyorlardı. İlk parti iyiydi diye hatırlıyorum.
Bi' de backlight bleed vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı