Elektronik MSI Optix MAG251RX 24.5" 240Hz 8399 TL

Ben monitörü 2 yıldır kullanıyorum ve bahsettiğiniz "e sporcu adam" olaylarına katılmıyorum. Her sezon ilk eu 500 de yer alan valorant oyuncusu olarak kötü bir monitör olduğunu düşünmüyorum. Ne TN panel aradım şu zamana kadar ne de +240hz. Bütçesi olan bütçesi yettiğince alıp geçsin, on numara monitör. Siz niye bu kadar geriliyorsunuz arkadaşlar?
Saçmalayan arkadaşı eş geçin. Bu bütçede bariz en iyi monitör bu. Belki PureXP'den dolayı XG2431 alınabilir. Ama o strobe teknolojisi hariç bu monitör daha iyi.

Ben aldım kullanıyorum gayet memnunum. 5-6K bandında olanlar renkleri bu kadar canlı değil. HZler 180 civarı da olabilir. Ayrıca asansör diye tabir edilen aşağı yukarı özelliği olmayabiliyor.

Monitör alacak arkadaşlara tavsiyem şudur.
Asansör
min HZ
Gerçek bit
MS
Hoparlör
Mavi ışık filtresi

Vs gibi özellikleri istiyorsalar seçeneklerden filetlerden bu seçenekleri işaretleyip ona göre alsınlar. Bütçe artık bu isteklerden sonra belirginleşir.

Ben aldım kullanıyorum gayet memnunum. 5-6K bandında olanlar renkleri bu kadar canlı değil. Hz'ler 180 civarı da olabilir. Ayrıca asansör diye tabir edilen aşağı yukarı özelliği olmayabiliyor.

Monitör alacak arkadaşlara tavsiyem şudur.
Asansör
Min Hz
Gerçek bit
MS
Hoparlör
Mavi ışık filtresi

Vs gibi özellikleri istiyorsalar seçeneklerden filetlerden bu seçenekleri işaretleyip ona göre alsınlar. Bütçe artık bu isteklerden sonra belirginleşir.
5-6K civarındakilerin neredeyse hepsi ghosting, black smearing gibi sorunları bulunan VA modeller zaten. Belki bir ihtimal Odyssey G4 yakın fiyatlara düşebilir ki o da bu monitörün rakibi değil.

Geri
Yukarı