MSI Optix MAG271C Alınır mı?

Dumonth

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

Hepsiburada sitesinde MSI ekipmanlarda indirim başladı ve MSI Optix MAG271C bu monitör şuan 1941 TL'den indirimli olarak satışta (Bütçem 2.000TL'ye kadar). Daha önceden kullanmış olan varsa, bilgisini paylaşabilirse sevinirim. Ekran kartım çok güçlü olmasa da bir sonraki değişikliğim o olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
kimse cevap vermemiş bende 2 gündür monitör arıyorum 24 inç olanını alacaktım fakat stok bitti yetiştiremedim şimdi buna bakıyorum, acaba alınır mı bu fiyata nekadar indirimli olsada 1940.-TL :)
araştırıyorum ediyorum okadar ama mantıklı bi monitör bulamıyorum 24inç olanı buldum alayım dedim stok bitti nasıl iş anlamadım bu monitörü kullanan varmı arkadaşlar tavsiye ederseniz alacam bende artık bıktım monitör aramaktan

Dosya Ekleri

• msi.jpg
    msi.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 102
kimse cevap vermemiş bende 2 gündür monitör arıyorum 24 inç olanını alacaktım fakat stok bitti yetiştiremedim şimdi buna bakıyorum, acaba alınır mı bu fiyata nekadar indirimli olsada 1940.-TL :)
araştırıyorum ediyorum okadar ama mantıklı bi monitör bulamıyorum 24inç olanı buldum alayım dedim stok bitti nasıl iş anlamadım bu monitörü kullanan varmı arkadaşlar tavsiye ederseniz alacam bende artık bıktım monitör aramaktan
Bu sabah sipariş verdim kardeşim inşallah memnun kalırım youtube den inceledim baya bu fiyata böyle bir monitör yok piyasada bence çok düşünmeden al derim :) Pazartesi günü kullandıktan sonra yorumlarım tekrardan.

Bu sabah sipariş verdim kardeşim inşallah memnun kalırım youtube den inceledim baya bu fiyata böyle bir monitör yok piyasada bence çok düşünmeden al derim :) Pazartesi günü kullandıktan sonra yorumlarım tekrardan.
27 inç olanı mı yoksa 24 inç olanı mı aldınız. Bu arada 1.800.-TL ye 24 inç olanının arkası rgb aydınlatmalı modeli de var çok gerekli değil ama 1080p de 27 inç nasıl olur ondan çok tereddüt ediyorum, 24 inç o yüzden aklımı karıştırıyor 1500e 24 inç olanının rgb aydınlatması olmayanı kaçmazdı da kaçırdım işte. Hayırlı olsun bu arada

27 inç olanı aldım 1940 TL'lik olan. Yani gün içinde çok inceledim ama herhangi bir kötü yorum görmedim monitörün özel programı da her şey ayarlanabiliyor. RGB'li olanı düşündüm ama çok gerek yoktu bence 300 tl fazla vermeye gerek yok renk için. Teşekkürler :)

Ben rgb den değilde dediğim gibi 1080p için 27 inç fazla mı olur diye düşünüyorum pikseller görünürse bu sefer yazık olur o yüzden rgb olan model aklımı karıştırıyor, yoksa 1500 e çok güzel bir fırsanttı şuan çok pişmanın almadığıma :) kullanmayacağım bir özellik içinde 300TL fazla para vermek ne bileyim keşke kargonuz gelmiş olsaydı da kullandıktan sonra yorumlarınızı alsaydık, ona göre bende belki 27 olanı alırdım yada 24 e yönelirdim pazartesine indirim bitermi acaba :)

Kargonuzu sizden çok merak ediyorum 😂 gelince yorum ve fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim özellikle 1080p de 27 inç ekran sorun olur diyen arkadaşların haklı olup olmadığını çok merak ediyorum sırf o yüzden almadım bekliyorum indirim bugünde devam ediyor sizden gelen bilgilere göre sipariş vereceğim
Bu arada yaklaşık 50 TL daha inmiş fiyatlar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı