MSI Optix MAG272CQR Işık Sızması İçin İade Edilmeli mi?

PwnageSkillz

Centipat
Merhaba MSI Optix MAG272CQR monitör bugün elime geçti. Işık sızması var. Resimde ekledim. Sizce iade edeyim mi ışık sızması fazla mı normal mi?

WhatsApp Image 2021-02-11 at 23.37.38.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimkinde daha fazla ve normal. Çok güzel monitör hepsiburada da indirimden aldın galiba. Oyunlarda falan hiç bir sorun olmuyor. Sadece Film izlerken bazen çok siyah sahnelerde belli oluyor. Curved ekranların çoğunda var.

Benimkinde daha fazla ve normal. Çok güzel monitör Hepsiburada'da indirimden aldın galiba. Oyunlarda falan hiçbir sorun olmuyor. Sadece Film izlerken bazen çok siyah sahnelerde belli oluyor. Curved ekranların çoğunda var.

Alt kısımdaki ısık sızması gibi gözüküyor ama gözle bakınca bir o kısım gözükmüyor üstler görebiliyorum telefon fotograf cektim ondan olabilir mi? İade edeyim mi?

Samsung cjg54 Curved aynı böyle idi başka bir sorundan servise verdim servis yaptı test için açtı bir baktı ışık süzmesi var direk iadeye yolladı benim talebim bile olmadan. Yeni seri Odyssey G5 geldi Curved onda da var hiç sorun yaşamadım o yüzden önemsemiyorum arkadaşın dediği gibi herhalde Curved'lerde böyle bir sorun sıkıntı var.

Geri
Yukarı