Monitör Işık Sızması için İade Edilmeli mi?

Evet bende ona şaşırdım, çıplak gözle daha az gibi. Bu ara sizin fotodaki ışık sızması benim ekrandan daha fazla görünüyor.
Açıkçası monitörü beğenerek aldım ışık sızması dışında pek şikayetçi olduğum söylenemez, özelliklerde display port 1.4 yazmasına rağmen 1.2 ve üzeri diye geçiyor.
Samsung müşteri hizmetlerindeki temsilci birde kabloyu değiştirip deneyin pek alakası olduğunu düşünmüyorum ama onu da deniyeceğim, Hepsiburada servis raporu olmadan ben iade alamam diyor. Birde servisle muhatap olacaz anlaşılan, şimdiden böyleyse başımıza iş aldık demektir.

Bence etmelisin.

Kusursuz olmayan her ürünü iade etmek en mantıklısı. Bugün bu problemi var, yarın bu problemden kaynaklı başka bir problem çıkarır. Satmak istesen bu problem yüzden fiyat düşüreceksin ileride. Şahsen ben almam problemli ürünü. Tavsiyem, yaşadığınız problem için iade talebi oluşturup en kısa sürede ürünü geri kargolamaktır.
Bu arkadaşa'da katılıyorum.

Ürünü akşam farklı kablolarla denedim sonuç aynı. Paketlemesini tekrar yaptım yarın servisten rapor alıp göndericem. İşi yokuşa sürmezler inşallah.

Yorumlarınız içim çok teşekkür ederim.

Ürünü akşam farklı kablolarla denedim sonuç aynı. Paketlemesini tekrar yaptım yarın servisten rapor alıp göndericem. İşi yokuşa sürmezler inşallah.

Yorumlarınız içim çok teşekkür ederim.

2-3 günlük monitörü kimse yokuşa süremez. Çok iyi bir indirimle almadıysan hepsiburada'dan ürün değişimi ya da para iade talebi isteyebilirsin. 2-3 iş günü içerisinde ödeme yöntemine geri gönderiyorlar genellikle.

İndirimle 2800 TL’ye aldım.
Gönderilmeden önce aynı fiyattan belirttiğimiz sorunlardan testten geçerse değişim talep ederim. Yok eğer olmazsa 2k 144hz 1ms olan başka markalara yöneleceğim.

Ben zamanında Monster'da böyle bir iade yapmıştım. Panelde fazla ışık sızması vardı, ürünü iade aldılar. Hepsiburada'da iade sürecinde diğer sitelere nispeten daha ılımlı hocam, ben kulaklık bile iade etmiştim.

bende de aynı sorun var ama genel olarak monitörlerde normalmiş sanırım. İade etmeli miyim?
IMG_20191214_020551.jpg

IMG_20191214_024831.jpg

IMG_20191214_024945.jpg

IMG_20191214_030429.jpg

Hocam sizi rahatsız ediyorsa iade edin yok çok etkilemez derseniz etmeyin bana soracak olursanız fotoğraflardan gözüken fazla gibi gözüküyor sızma.

Yeni konular

Geri
Yukarı